LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Renkler
26 Şubat 2019

Modası asla geçmeyen ikili: Siyah ve beyaz

Her türlü tarz ve stil için mükemmel bir renk kombinasyonudur siyah ve beyaz.

Farklılaşmak için küçük dokunuşlar yapmak yeterli olur. Mesela şık metal aksamlar ile bulunduğu yeri modern ve endüstriyel bir tarza dönüştürürken, sarı, mor, kırmızı gibi renkler ekleyerek alana hareket katabilirsiniz. Siyah beyaz mobilyalarla renkli abajur, altın çerçeveli ayna ya da gümüş rengi aydınlatmalar kullanarak da mekana sofistike bir görünüm kazandırmanız mümkün.

Kimi zaman siyah ve beyaz mobilyaların yoğun kullanımı mekana soğuk bir hava katabilir. Böyle durumlarda geçişi yumuşatmak için kırlent ya da diğer objelerle araya mutlaka gri tonları katmalısınız.Renkli dokunuşlarla farklılaşın
Siyah beyaz zemin karoları, bu tarz bir dekorasyon için iyi bir başlangıç noktası olabilir. Devamında renkli mobilya ya da perdelerle tamamlayabilirsiniz. Benzer etki yaratmak için dilerseniz karo döşeme yerine siyah beyaz geometrik desenlere sahip halı ya da kilim de kullanabilirsiniz. Beyaz uzun süpürgelikle çevrelenmiş siyah mermer de yine bu kombinasyonu sevenler için farklı bir alternatif.


Her noktada siyah beyaz
Beyaz duvarlara eşlik eden siyah kirişler, tavandan sarkan modern bir aydınlatma ve çağdaş sandalyeler ile ilham veren ofisler, toplantı odaları yaratabilirsiniz.Siyah beyaz dekorasyonu salonunuz için düşünüyorsanız, beyaz ağırlıkta bir dekorasyon işinizi kolaylaştıracaktır. Çerçeve, biblo, sehpa ya da poster gibi aksesuarlarla siyah beyaz salon dekorasyonunuzu hareketlendirebilirsiniz. Siyah aksesuarların yoğunluğu, salonunuzun ne oranda minimal olacağını etkileyecektir.Siyah beyazın zarafetini dilerseniz dokuların ön plana çıktığı sade bir tasarımla yatak odanıza da taşıyabilirsiniz. Geometrik desenli siyah duvar kağıdının gümüş astarlı kapitone yorgan aile göz alıcı birlikteliğini sarkıt ışıklandırma ve stor perde alternatifleri ile tamamlayın.