LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MODERN DEKORASYON İÇİN ÇOK AMAÇLI MOBİLYALAR

Küçük odalar ve dekorasyon yaparken odalara sığdıramadığımız mobilyalar hepimizin için büyük bir sorun. Tasarımcılar bu derde çare bulmak için durmadan çalışıyorlar. Saklanabilen yataklar, duvara gömülen dolaplar küçük odaları olanlar için oldukça yaratıcı çözümler sunuyor.

Mobilyalarınızın hem şık hem de fonksiyonel olması için tasarımcılar yeni nesil tasarımlar yapıyorlar. Şık görünümlü ve fonksiyonel olarak ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayacak olan mobilyalarla ilgili fikirlere bir göz atmaya ne dersiniz?

 

cokamacli 1

Küçük kızınızın odasında oynayabilmek için geniş bir alana ihtiyacı olabilir. Bu modüler ünite ona gereken alanı kolaylıkla sağlayabilir.

 

 

cokamacli 2

Gündüzleri oturma odası, akşamları yatak odası! Misafirlerinizin gözünü asla rahatsız etmeyecek bu tasarımla alandan tasarruf edebilirsiniz.

 

 

cokamacli 3

Geniş yer kaplayan eski yatakları unutun. Günümüzdeki yataklar hem alandan tasarruf etmenizi sağlıyor hem de odalarınıza şıklık getiriyor. Sabahları da sihirli bir şekilde kayboluyor.

 

 

cokamacli 4

Dört kişilik bu yemek masası özel bir tasarımla on kişiye yemek verebileceğiniz bir masaya dönüşebiliyor.

 

 

cokamacli 5

Home office’inizi saklayın! Bu sayede salonunuzu hem misafirleriniz hem de işleriniz için kullanabilirsiniz.

 

 

cokamacli 6

Bu modern salonda bir sürpriz sizleri bekliyor. Koltuk katlanıyor ve yerine geniş bir yatak geliyor. Beklenmedik misafirler için ideal!

 

Görseller: www.home-designing.com