LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MODERN TELEVİZYON ÜNİTELERİ

Salonun odak noktasında bulunan ve dekorasyonu şekillendiren televizyonlar her evin olmazsa olmazı. Canımız sıkıldığında, ayaklarımızı uzatıp yorgunluğumuzu atmak istediğimizde soluğu televizyon karşısında alıyoruz. Televizyonlar TV üniteleriyle birlikte kullanılmaya başlandığından beri, yıllardır kullandığımız vitrinlerin de pabucu dama atıldı. Hal böyle olunca dekorasyonda yenilik arayışına girdik. Her geçen gün farklı ve sıradışı modellerin çıktığı ve salon dekorasyonlarının ayrılmaz parçası haline gelen televizyon üniteleriyle evinize farklı dokunuşlar yapmaya hazır mısınız?

 

modern_tv_üniteleri_1

 

Salonunuzun büyüklüğüne ve dekorasyonunuza göre seçeceğiniz televizyon ünitelerini duvara monte edebileceğiniz gibi konsol olarak da kullanabilirsiniz.

 

modern_tv_üniteleri_2

 

Model seçimindeki çeşitlilik renk seçiminde de mevcut. Klasik tarzda dekore edilmiş salonunuzda ahşap ve klasik modeller kullanırken, modern dekorasyonlarda daha farklı model ve renkleri tercih edebilirsiniz.

 

modern_tv_üniteleri_3

 

Televizyon ünitenizdeki raf ve dolaplara ister kitaplarınızı ister aksesuarlarınızı isterseniz kalabalık yapan eşyalarınızı koyarak bir düzen sağlayabilirsiniz.

 

modern_tv_üniteleri_4

 

Dekorasyonunuza uygun modeli seçmekte zorlanıyorsanız, sizin için seçtiğimiz görseller bu konuda yardımcı olabilir.

 

modern_tv_üniteleri_5

 

 

modern_tv_üniteleri_6

 

 

modern_tv_üniteleri_7

 

 

modern_tv_üniteleri_8

 

 

modern_tv_üniteleri_9

 

 

modern_tv_üniteleri_10

 

 

 

 

 

 

Görseller: http://www.decoist.com/