LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
30 Ekim 2015

MUTFAK ADALARI İÇİN FARKLI ÇÖZÜMLER

Mutfak adaları, mutfak dekorasyonunun gözdesi olmaya aday. Mutfağınız küçük diye ya da bütçeniz el vermiyor diye mutfak adası kullanamıyor olabilirsiniz. Size sunacağımız mutfak adası modelleri fikrinizi değiştirecek. 

 

Restoran mutfak tezgâhı

mutfak, mutfak adası, mutfaka adası modelleri

Restoran malzemeleri satan bir mağazadan alabileceğiniz restoran tezgâhları kolay leke tutmaz ve oldukça sağlam. Size uzun yıllar hizmet edecek olan bu ürünler mutfakta fazla yer kaplamıyor.

 

Yüksek konsol

mutfak, mutfak adası, mutfak adası modelleri

Konsolların genişlikleri fazla olmadığı için küçük mutfaklarda bir ada olarak çok iş görebilir. Özellikle alt raflı ve çekmeceli olan konsollar size kullanışlı bir saklama alanı olarak hizmet edebilir.

 

Bar masası

mutfak, mutfak adası, mutfak adası modelleri

Bar masalarının yüksekliği mutfakta ada olarak kullanmak için çok uygun. Çok yer kaplamayan bu masalar mutfakta size ekstra kullanım alanı sunabilir.

 

Açılır kapanır masa

mutfak, mutfak adası, mutfak adası modelleri

Size uygun yükseklikte açılır kapanır masa, harika bir ada olarak size hizmet edecektir. Bu masaların kanatlarını istediğinizde açıp yemek masası olarak, istediğinizde kapatıp mutfak adası olarak kullanabilirsiniz.

 

Kabine

mutfak, mutfak adası, mutfak adası modelleri

Farklı boyutlarda satılan kabinelerden mutfağınıza uygun olanını bulduğunuzda onu mutfak adası olarak kullanmamak için hiçbir sebep kalmaz. Cam kapaklı ve çekmeceli kabinelerde mutfak malzemelerini depolayabilir, üst kısmınıysa tezgâh olarak kullanabilirsiniz.

 

(Görseller: Freshome.com)