LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
24 Ağustos 2015

MUTFAK DEKORASYONUNDA RENK SEÇİMİ

Yoksa siz de mutfakta beyazdan vazgeçemeyenlerden misiniz? Durum böyleyse evinizin en fonksiyonel alanında biraz cesur olma vakti geldi. Biraz parlak mavi ya da koyu yeşil, mutfağınız için iyi bir seçim olabilir.

 

Deniz esintisi

 

1.gorsel-hbx-midnight-blue-kitchen-island-fee-0809-s2

 

Mutfağınıza deniz esintisi getirmek için mavi rengi evinize taşıyabilirsiniz. New York'ta kobalt mavisiyle dekore edilen bu mutfakta başarılı bir görsel uyum yakalanmış. Oldukça cesur bir renk olup laciverte yakın olan kobalt mavisi tüm mutfak dolaplarına uygulanırken tezgâh bölümü olduğu gibi bırakılmış. Sonuçta da koyu ve açık tonun kombinlenmesiyle başarılı bir sonuç ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

 

Cesur ve karizmatik

 

2.gorsel-54bf2cdc45d41_-_6-feature-shubel-0109-s2

 

Eve girer girmez soluğu mutfakta alanlardansanız işte size karizmatik bir dekorasyon örneği. Siyahın asilliğini ve sağlam görüntüsünü mutfağınızla buluşturmak için tereddüt etmeyin. Ortaya çıkan sonucun sizi tatmin edeceğinin garantisini verebiliriz.

 

Canlı etki

 

3.gorsel-gallery-1429906636-pink-kitchen-getty
Mutfağınızda maksimum enerjili, canlı bir etki yaratmak isterseniz pembeden ilham alabilirsiniz. Tozpembe ya da biraz daha soluk bir tonunu mutfak dolaplarınıza uygulayın ve ortaya çıkacak göz alıcı sonucu hemen görün.

 

Güçlü ve parlak

 

4.gorsel-54c12c2875564_-_hbx-burnt-orange-kitchen-0514-xln

 

Mutfağınızda sıcak bir etki yaratmak isterseniz turuncu oldukça ideal bir renk. Turuncunun hemen her renkle kombinlenebilmesi güçlü etkideki bu rengi iyi bir tercih haline de getiriyor. Mutfak dolaplarınızda turuncuyu kullandıktan sonra önceden kullandığınız eşya ve dekorlarda önemli değişiklikler yapmadan da iyi bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Mutfaklarınız için en modern ve yaratıcı renkleri Filli Boya iç cephe kartelasında bulabilirsiniz.

 

 

Görseller: housebeautiful.com