LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
24 Ağustos 2015

MUTFAKLARDA SİYAH ZARAFETİ

Siyah, pek çok kişinin dekorasyonda kullanmaktan kaçındığı bir renk. Özellikle söz konusu mutfaksa bu oran biraz daha artırıyor. Siyah renkle ilgili tüm olumsuz algınıza yıkacak, siyahla dekore edilmiş en güzel mutfakları sizin için bir araya getirdik.

 

Modern etki

 

1.gorsel-contemporary-black-kitchen

 

Siyah dolaplar mutfağınıza seçkin bir hava katmanıza yardımcı olabilir. Modern dekorasyon ilginizi çekiyorsa siyahın göz alıcı etkisinden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ederiz.

 

Eski ve yeni uyumu

 

2.gorsel-mix-old-and-new-black-cabinets

 

Antika mutfak dolapları dekorasyonunuza ilham kaynağı olabilir. Mutfağınızda çarpıcı bir etki yaratmak istiyorsanız vintage bir mutfak dolabıyla siyah mutfak dolaplarını bir arada kullanabilirsiniz. Modern ve nostaljik havanın birlikteliğiyle iyi bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Canlı etki

 

3.gorsel-natural-ligh-as-balancing-feature

 

Siyah mutfak dolaplarınızdaki etkiyi artırmak için kontrast oluşturabilirsiniz. Bunun için beyaz sarkıt lambalar kullanabilirsiniz. Beyaz aydınlatmalar mutfağınızın nötr etkisini yok ederek bunun yerine canlı bir dekorasyon etkisi yapacaktır.

 

Siyah, beyaz ve kırmızı birlikteliği

 

1090-kitchen-is-perfect-in-black-and-white

 

Mutfağınızda canlı bir dekorasyon istediğiniz için siyahtan kaçınıyor olabilirsiniz. Durum böyleyse çözüm basit. Siyah, beyaz ve kırmızıyı birlikte kullanarak ortaya sevimli bir mutfak çıkarabilirsiniz. Bunun için mutfak dolaplarınızı siyah, duvarlarınızı beyaz renk seçebilirsiniz. Mutfak eşyalarınızı, dekorlarınızı ve küçük havlularınızı da kırmızı seçerek güzel bir kombin yakalayabilirsiniz.

 

Görseller:  homedit.com