LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
02 Eylül 2015

MUTFAKLARDA YEŞİL RENK DOĞALLIĞI

Mutfaklarda tazeliğin ve doğanın rengi olan yeşile yer vermenin tam zamanı! Yeşil vurgularla mutfağınıza canlı bir hava katabilirsiniz. Parlak ve koyu renkteki yaprak yeşiliyle mutfağınıza modern bir esinti getirebilirsiniz. Yeşili mutfağınızın hangi bölümünde uygularsanız uygulayın gözalıcı bir sonuç alabilirsiniz.

 

Mint yeşili

1.gorsle-Green-kitchen-with-panelling

Son dönemin en popüler renklerinden biri olan mint yeşili mutfağınızı tazelendirmenize yardımcı olabilir. Modern ve vintage birlikteliğinin başarılı bir uyumu olan bu rengi uyguladıktan sonra mutfağınızdan hiç çıkmak istemeyeceksiniz.

 

Pastel tonlar

2.gorsel-Green-country-kitchen

Dekorasyonda sadelik sevenlerdenseniz pastel yeşil rengi tercih edebilirsiniz. Pastel yeşili mutfak dolaplarınızda kullanarak yöresel bir hava yaratabilirsiniz.

 

Canlı renkler

3.gorsel-Green-kitchen-cabinets

Yeşil rengin biraz daha cesur tonunu kullanarak çarpıcı sonuçlar alabilirsiniz. Örneğin, fıstık yeşili mutfak dolaplarıyla mutfağınızın görünümünü sil baştan değiştirebilirsiniz.

 

Yeşil duvarlar

4.gorsel-Kitchen-shelving

Kişisel zevkinize göre yeşilin koyu ya da açık bir tonunu mutfak duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Bu sayede endüstriyel ve geleneksel karışımı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

 

Farklı tonlar

5.gorsel-Modern-lime-green-kitchen

Mutfağınızda yeşilin farklı tonlarını kombinleyerek de oldukça iyi sonuçlar alabilirsiniz. Örneğin canlı tonlardaki bir yeşili mutfak dolabınıza uygulayabilir, farklı bir tondaki yeşili de küçük aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

 

Odanıza ve eşyalarınıza çok yakışacağını düşündüğünüz tüm renkleri Filli Boya'da bulabilirsiniz. Dilerseniz Filli Boya AlpinaSilan ürününe ait İç Cephe Kartelası'na göz atabilir ya da ilham verici Renxmatik sistemiyle kendinize özel renkler oluşturabilirsiniz. Türkiye'de 2.000'e yakın noktada konumlandırılan size en yakın Renxmatik bayisini öğrenmek ve beğendiğiniz rengi evinize uygulamak için https://renxmatik.filliboya.com.tr/ web sitesini inceleyebilirsiniz.

 

Görseller: housetohome.co.uk