LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

MUTLU BEBEKLER İÇİN EN GÜZEL ODALAR

Çocuklarınızın size getirdiği neşeyi, siz de çocuğunuzun odasına getirmek istemez misiniz? Bebeğinizin doğum zamanı yaklaştıkça bebek odalarını düzenlemek inanılmaz heyecanlıdır. Filli Boyanın zengin Renk Galerisi’nden seçtiğiniz renklerle boyayacağınız rengârenk duvarların üstünde dilediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz.

Duvarlara süsleyeceğiniz hayvan desenleri, ağaç figürleri, doğa çizimleri ve geometrik şekiller bebeğinizin odasına farklı bir hava kazandırır. Çocuğunuz belli bir yaşa gelene kadar oluşturduğunuz zevkli dekorasyonu anlamayacağı için odayı daha eğlenceli hale getirmek sizin için iyi olacaktır. Sonuçta bebeğiniz kadar siz de bu odada fazla vakit geçireceksiniz, değil mi?

 

eglence_1

Ahşap beşikle uyumlu renkler kullanmanız doğanın ferahlığını odaya taşıyacağı için sade ve etkileyici bir görünüm yaratacaktır. Odanızı daha da doğallaştırmak için ağaç desenleriyle süsleyebilirsiniz.

 

 

Ubabub babyware lifestyle shoot

 

Pembe, özellikle kız bebek odaları için vazgeçilmez renktir. Farklı renklerle pembe rengi kombinleyerek daha neşeli ve canlı bir oda yaratabilirsiniz.

 

eglence_3

 

Gelelim rengârenk duvarlara! Bebeğinizin özgür ruhlu bir atmosferde yaşamasını istiyorsanız onu renklerle iç içe büyütmelisiniz. Tekerlekli beşik, pembe temasıyla odaya uyum sağlarken yuvarlak kesimli mobilyalar odanın ruhunu destekler cinsten.

 

eglence_4

 

Geometrik desenlerle dekore edilmiş bir oda çocuğunuzu bir matematik dehasına dönüştürebilir, kim bilir?

Bebek odaları için diğer fikirlerimize yakından bakmak ister misiniz?

 

eglence_5

The Animal Print Shop by Sharon Montrose

eglence_8

 

 

 Görseller: www.decoist.com