LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

NEDEN BİR DEKORATÖRE İHTİYAÇ DUYARIZ?

Hepimiz evimizi en iyi şekilde dekore etmek isteriz. Bu süreci deneyimleyenler ne kadar zorlu olduğunu bilirler. Mevcut eşyaların yerleri değiştirilir, duvarlarda farklı renklerle boyanır ya da yeni alınan aksesuar ya da mobilyalar evin bir köşesine yerleştirilir. Genellikle plansız bir şekilde başladığınız ve bu şekilde de devam ettiğiniz süreçte, çoğu zaman kararsız kalabilirsiniz. Hangi eşyanın nereye yerleştirileceğiyle ilgili sürekli fikir değiştirebilirsiniz. Nihayetinde de mükemmel bir sonuç almak isterken, tam tersi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla sadece zamanınız değil, paranız da boşa gidebilir. Bütün bunları yaşamak yerine, evinize en iyi görünümü kazandırmak ve olası zararları en aza indirmek için bir dekoratörle çalışmak iyi bir fikir olabilir. Bu tasarım uzmanları size, ruh halinizi evinize en iyi şekilde yansıtabileceğiniz farklı çözümler sunabilir. Bu yazımızda bir dekoratörle çalışmanın sağlayacağı avantajlarla ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Tasarruf edin

Bir dekoratörle çalışmanız durumunda, telafisi mümkün olmayan ve çok harcama yapmanıza neden olabilecek hataları engelleyebilirsiniz. Böylece gereksiz yere para harcamadan evinizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

 

dekorator 1

Profesyonel değerlendirme

İyi bir projeyle evinizi dekore edebilecek olan tasarımcılar, deneyimlerinden de faydalanarak gerekli püf noktalarını evinize uygulayarak en iyi sonucu almanıza yardım edebilirler.

 

 

dekorator 2

Bütçe ve planlama

Marka, ürün ve fiyat araştırması konusunda bilgi sahibi olan dekoratörler, planlı bir çalışma programıyla nakit tasarrufunuzun yanında zaman kaybetmenizi de engelleyebilirler.

 

dekorator 3

En iyi bağlantılar

Dekoratörler eviniz için en uygun aksesuar ve mobilyaların nerede satıldığını bildiklerinden, sizi en doğru adrese yönlendirerek zevkinize göre seçimler yapmanızı sağlayabilirler.

 

 

dekorator 4

Şaşırmaya hazır olun!

Evinizi dekore etmesi için birlikte çalıştığınız tasarımcılar, hayalinizdeki evi yaratmak için gerekli bilgiye sahip olduklarından ortaya koyacakları sonuçlarla sizleri şaşırtabilir.

 

dekorator 5 

Kâr edin

Evinize estetik görünüm kazandıracak olan dekoratörler evinizi satmaya ya da kiralamaya karar vermeniz durumunda, alıcılar üzerinde olumlu bir etki yaratabilir ve bu sürecin en hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirler. Böylece dekoratöre ödediğiniz ücreti fazlasıyla karşılamış olursunuz.

 

 

dekorator 6

Eğitimli gözler

Bir tasarımcı evinizdeki boşluğa hangi aksesuar ya da mobilyanın yerleştirilmesi gerektiğini ya da neyin doğru veya yanlış yerleştirildiğini birikimiyle size hızlıca söyleyebilir.

 

 

dekorator 7

Bir hikâyeniz olsun

Dekoratörlerin yaptığı işi bir sanat olarak görebiliriz. Bu profesyonel eller talep etmeniz halinde evinizdeki eşyalarla bir hikâye bile yaratabilirler.

 

 

Görseller: www.freshome.com