LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

NEFES KESEN BANYO TASARIMLARI

Evin en zor dekore edilen kısmı denilince en çok aldığımız yanıt: Banyolar! Banyo tasarımını keyifli bir hale getirmek aslında çok kolay. Evinizin genel karakterini dikkate alarak aynı tarzı devam ettirebileceğiniz gibi tamamen stilinizi değiştirip banyoyu bağımsız bir mekân gibi de dekore edebilirsiniz. Sınırları zorlayan, sıra dışı banyo tasarımlarına göz atmaya ne dersiniz?

 

nefes kesen banyo 1

Barok tarzı

Andrew Skurman’ın tasarladığı Fransız tarzı banyo, görkemli ve şık bir avize, aynalı dolapları ve zemin detaylarıyla insanı adeta büyülüyor.

 

nefes kesen banyo 2

Siyahın asaleti

Sanat galerilerini aratmayan tasarımıyla dikkatleri çeken Stefan Boublil, dönemin ruhunu yansıtan neonu kullanmayı ihmal etmiyor. Siyah ve neon kombinasyonuyla banyo dizaynında yeni bir akım başlatıyor.

 

nefes kesen banyo 3

Minimalist sıcaklık

Gözlerinizi kapatın ve hayal edin: Elinizde kokusu tüm odayı saran bir kahve ve karşınızda şöminenin eşsiz keyfi… Şimdi gözlerinizi açın ve Moore Ruble Yudell tasarımı küvette tüm bunları yaşayabileceğinizi düşünün! Konforunuz için her şeyin düşünüldüğü bu tasarımda televizyon bile bulunuyor.

 

nefes kesen banyo 4

Evde spa keyfi

Lületaşı yeşili duvarların önüne cam konularak elde edilen sualtı atmosferinde başka bir dünyada olduğunuzu hissedebilirsiniz. Aksesuarlardaki “eski” temasının modern dokunuşlarla oluşturduğu harmonide sonsuzluk hissine kapılıp zaman algınızı yitirebilirsiniz!