LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
29 Aralık 2016

ODANIZIN HAVASINI BİR GÜNDE DEĞİŞTİRİN

Günlük hayatta kullanmadığınız için kenara attığınız eşyaları bu yöntemlerle evinizin farklı köşelerinde kullanabilir, kolay uygulanabilir fikirlerle odalarınıza makyaj yapabilirsiniz!

Masanızı porselenle donatın

Oturma odanıza porselen parlaklığı getirecek bu dokunuşla, birbirine uymayan örnekler kullansanız bile göz alıcı bir şıklık yakalamak çok kolay. Gözünüze kestirdiğiniz vazo, salata kabı gibi farklı porselen eşyaları masanızın üstüne serpin ve sonucun keyfine varın.

Mutfak telaşınızı perdeyle gizleyin

Açık mutfağınızın girişine dekoratif bir perde asarak evinizi standartların dışına çıkarabilir, aynı zamanda mutfaktaki hazırlıklarınızı meraklı gözlerden saklayabilirsiniz. İtiraf edelim, kapılar sıkıcıdır.

Banyonuzda modernle antikayı birleştirin

Antika cesaret işidir, her yerde kullanılmaz. Fakat korkmayın, banyonuza koyacağınız antika bir şifonyer aracılığıyla evinizin modern ruhuyla antik bir temas kurabilirsiniz. Filli Boya ev dekorasyonu önerileri ile yaratıcılığınızı besleyerek misafirlerinizin taktirini alacağınızdan şüphemiz yok!

Duvar boyasında yenilikçi olun

Duvar boyası standartlarından kurtulup, kabına sığmayan sanatçı ruhunuzu evinizin duvarlarında konuşturun. Tek rengi unutup, istediğiniz şekillerde bir şablon belirleyin ve duvarlarınızda ikinci bir renge de şans verin! Duvarlarınızı Filli Boya iç cephe kartelasından seçeceğiniz birbirinden modern renkler ile renklendirin.

Eskileri beyazın şıklığıyla yenileyin

Sahip olduğunuz eski eşyaları elinizden çıkarmadan önce bir daha düşünün. Bir boya her şeyi değiştirebilir. Kendinizi bildiniz bileli salonda duran o masayı ve sandalyeleri beyaza boyayın ve yemek odanızın nefes alışına şahit olun! Dekoratif boya uygulamaları sizi eşyalara servet ödemekten kurtarabilir!

Filli Boya mobilya boyaları ile renk renk mobilyalara sahip olabilirsiniz

Filli Boya mobilya grubu renk kartelaları mobilyalarınızı yenilerken farklı renk tonlarıyla ev dekorasyonunuzu zenginleştirmenizi sağlar. Filli Boya 2003 yılında başladığı mobilya boyası ar-ge çalışmalarında kısa sürede başarıyı yakalayarak sektöre yön veren yenilikler yapmıştır. Vital mobilya boyası sunduğu seçeneklerle ister mobilyalarınızı renklendirin, ister eskitme görünümlü yepyeni mobilyalara kavuşun. Evinizdeki eşyaları değerlendirerek ev dekorasyonu yaparken bütçenizi zorlamadan fark yaratmanız mümkün olur. Filli Boya’nın sunduğu renk seçeneklerine mutlaka göz atın.

Ev dekorasyonu yaparken fark yaratmanızı sağlayacak daha fazla ilham almak için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz:

-       BOHEM MUTFAKLAR

-       YARATICI ANAHTAR ASKILIĞI MODELLERİ

-       ŞARAP ŞİŞELERİYLE YAPABİLECEĞİNİZ ŞAHANE AKSESUARLAR

 

Görseller: HouseBeautiful