LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Pratik
10 Ocak 2018

Ofisinize Renk Getirmeniz İçin 10 İpucu

Güzel dekoratif aksesuarlar ve uygun depolama yöntemleri kullanarak ofisinizi çok daha renkli ve işlevsel bir hale getirebilirsiniz. Amacınız özellikle ofisinize renk getirmekse, canlı tonları kullanmaktan çekinmeyin! Canlı mavilerden güneş tonunda sarılara kadar birbirinden güzel renk tonlarıyla ofisinizi içinde bulunmaktan zevk alacağınız mutlu bir iç mekan haline getirin.


Desenli Masaüstü Eşyaları


ofis eşyaları

Biraz boya, biraz kişiselleştirilmiş desenle ofis masanıza renk ekleyin. Şeritler, puantiyeler ya da geometrik desenlerle işlerinize daha mutlu başlangıç yapacağınız bir ortam yaratabilirsiniz.


Dosya Klasörleri


renkli dosya klasör

Eğer gün boyu sıkıcı evraklarla uğraşmanızı gerektiren bir işiniz varsa, rengarenk dosya klasörleri kullanarak bu evraklara heyecan verici bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayırt edici özelliklere sahip olan desenli klasörler, aradığınız dosyaya daha kolay ulaşmanızı da sağlayacaktır.


Kişiye Özel Not Defteri


kişisel not defteri

Kişiselleştirilebilir bir not defteriniz olduğunda yapılacaklar listenizi, haftalık hatırlatmalarınızı ve toplantı tarihlerinizi aynı defterin içinde görebilirsiniz. Defterinize bir cetvel, plastik cepler ve ekstra çizgili sayfalar ekleyerek hayatınızı daha rahat organize edebilirsiniz. Renkli bir kapak, meşgul gününüze güneş gibi doğacak!


Sevimli Not Tutacakları


not tutucu

Not tutucular iş yerinizi daha eğlenceli bir hale getirmenin harika bir yoludur. Not tutucularınıza yapmanız gereken işleri iliştirebileceğiniz gibi görmekten keyif alacağınız fotoğrafları da yerleştirebilirsiniz. Tercih tamamen sizin!


Akıllı Depolama Yöntemleri


akıllı depolama

Hem şık hem de işlevsel bir depolama aracı alarak ofis masanızdaki dağınıklıktan stil sahibi bir şekilde kurtulabilirsiniz. Küçük çekmeceli modelleri tercih edebileceğiniz gibi kendi eşyalarınızın türüne göre daha büyük modellere de yönelebilirsiniz. Daha eğlenceli bir dekorasyon için renkli modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz!


Manyetik Ataş Tutucu


mıknatıslı ataş kutusu

Büyüklü küçüklü tüm ataşlarınızın düzenli bir şekilde aynı durması için sevimli bir mıknatıs kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz rengi seçin ve düzenli masanızın tadını çıkarın. Bir ataşa ihtiyaç duyacağınız her an onu kolaylıkla bulabileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.


Küçük Renkli Kutular


küçük renkli kutular

Küçük araç gereçlerinizi depolamak için renkli tahta kutular kullanarak ofis alanınızı çok daha keyifli kılabilirsiniz. Küçük kutuları masanızın üzerinde tutabileceğiniz gibi çekmecelerinizde de saklayabilirsiniz.


Büyük Klasörler


büyük klasör

Büyük klasörlerin içinde sunumlarınızı, kampanya dokümanlarınızı ya da önemli evraklarınızı saklayabilirsiniz. Desenleri karıştırın, çizgileri ve puantiyeleri bir arada kullanarak stil sahibi bir görünüm elde edin.


Eğlenceli Tepsiler


dekoratif tepsi modelleri

Eğer masanızın üstünde yeterince alanınız varsa desenli küçük tepsiler kullanarak minik araç gereçlerinizi burada tutabilirsiniz. En sevdiğiniz renk ve desenleri seçerek ofisinizi kendiniz için mutlu bir ortam haline getirebilirsiniz.


Teknolojik Düzenleme


tablet telefon tutucui

Güzel renklerin ve akıllı kullanımın bir araya geldiği mükemmel bir kombinasyon olan teknolojik düzenleyiciler, tabletinizi ve telefonunuzu da düzenli bir şekilde muhafaza edebilmenize yardımcı olur. Aletin iç kısmında yer alan kablolar, mobil cihazınızın durduğu yerde şarj olmasını sağlar.


Görseller: marthastewart.com