LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Renkler
25 Ağustos 2017

Oturma Odanıza Sıcaklık Katacak Renkler

Yazın vaktimizin çoğunu dışarıda geçiririz. Soğuk havalardan geldiğinde ise, iç mekanımızda daha fazla zaman harcamaya başlarız. Sıcak ve rahat bir ortam oluşturmak duvar renkleri ile başlar. Kırmızıdan toprak tonlarına, nötr renklerden canlı renklere kadar çok sayıda renk seçeneği ile evinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz.


Krem Beyaz


beyaz duvar renkleri

Beyazın doğru tonu, bir odanın stil sahibi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Oturma odanız için klasik şıklıkta bir dokunuş istiyorsanız, krem tonlarını taşıyan bir beyaz boya seçin. Mükemmel kırık beyaz renk, oturma odası dekorunuz için zemin görevci yaparken, sizin için rahat bir yaşam ortamı meydana getirir.


Hardal Sarısı


sarı duvar renkleri

Sıcak hardal sarısı dekoratif boya ile salonunuza renk verin. Duvarlarınızı parlak sarı renge boyatmak konusunda haklı tereddütleriniz olabilir. Hardal sarısı ise iç mekanınıza son derece huzur dolu bir ışıltı katar.


Değişken Yeşil


yeşil duvar renkleri

Geleneksel ve rahatlatıcı, yeşil renkte bir alan, bir odanın tasarımına huzur ve stili davet eder. Natürel tonlar ve zengin kahverengilerle iyi bir uyum meydana getiren zarif bir görünüm için yeşil duvar renkleri deneyin.


Gri Tonları


gri duvar renkleri

Gri duvar renkleri oturma odanıza soğuk ve kasvetli bir görünüm kazandıracak diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak doğru tonda gri odanıza ferah ve zengin bir görünüm kazandırır. Feminen bir dokunuş için grinin açık bir tonunu ya da cesur bir görünüm için grinin koyu bir tonunu tercih edebilirsiniz.


Zengin Kırmızı


kırmızı duvar renkleri

Salon duvarlarınız için zengin, derin bir kırmızı seçerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Tamamen kırmızı bir oda için hazır değilseniz, duvarlarınızdan sadece birini kırmızı renge boyayarak vurgu yapabilirsiniz.


Oturma odanıza sıcaklık katmak için bu beş renkten yararlanabileceğiniz gibi kendi renginizi de ürettirebilirsiniz. En iyi boya deneyimini size yaşatmak üzere durmaksızın çalışan Filli Boya, Renxmatik Renklendirme sistemi ile size özel rengi fabrika ürünü ile eşdeğer kalitede üretir. Size özel renginiz istediğiniz ölçüde üretilir. Şimdi adresinize en yakın Filli Boya Renxmatik Bayii’ne giderek özel renginizi seçebilir, boya fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Görseller: marthastewart.com