LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

OTURMA ODANIZIN RENGİ SİZİ NASIL YANSITIYOR?

Oturma odanızın rengini seçtiniz ve belli bir renkte boyadınız. Peki, o rengi neden seçtiğinizi biliyor musunuz? Renk uzmanı Kate Smith renk seçimlerinizin arkasındaki nedenleri ortaya çıkarıyor. Yazımızı okuyun ve oturma odanızın renginin sizi ne kadar yansıttığını öğrenin.

 

oturmaodasi1

Sarı

Oturma odasında sarı renk kullanmanız sahip olduğunuz enerjiyi çevrenize de yaymak istediğiniz anlamına geliyor. Ayrıca hayat deneyimlerinizle etrafınızdakilere ilham veriyor ve hayatı dolu dolu yaşamak adına çaba sarf ediyorsunuz. Eğer böyle biriyseniz ve hâlâ oturma odanız sarı değilse, Filli Boya İç Cephe Kartelası’ndaki Açık Başak ve Limoni renkleriyle kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

 

oturmaodasi2

Mavi

Oturma odanızda mavi rengi tercih ettiyseniz tebrikler! İnandığı doğrulardan asla şaşmayan ve amacına ulaşmak için çalışmaktan asla bıkmayan, güçlü bir kişiliğe sahipsiniz. Birçok dekoratörün favori rengi olan mavi için Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi Kartelasındaki Mavi, Mine ve Turkuaz renklerinden yararlanabilirsiniz.

 

oturmaodasi3

 Açık Yeşil

Açık yeşil rengini oturma odanızda kullanan biriyseniz ilk başta çok iyi bir dinleyici olduğunuzu söyleyebiliriz. Şefkatlisiniz ve etrafınızdaki insanların umutlarını ve korkularını ifade etmelerine izin veriyorsunuz. “İşte ben” diyorsanız Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası’ndaki Nil Yeşili, Yeşil Bej ve Verde renkleri oturma odanız için ideal!

 

oturmaodasi4

 Pembe

Eğer oturma odanızı pembe renge boyadıysanız biraz fırtınalı bir ruha sahip olabilirsiniz. Yeni ortamlar ve yeni deneyimlere açık, oldukça dışa dönük bir insansınız. Sıradanlıktan kolayca sıkılıyor ve hayatın merkezinde yer almaya bayılıyorsunuz. Bu rengin Filli Boya İç Cephe Renk Kartelası’ndaki karşılığı ise Rose! Dilerseniz kuşburnu ve erguvan renkleriyle de odanızı pembe şıklığıyla buluşturabilirsiniz.