LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
29 Ekim 2016

OYUN TUTKUNLARINA DEKORASYON ÖNERİLERİ

Hangi Pokemon’sever masasının kenarında bir Pikachu görmek istemez? Ya da hangi Jedi Şövalyesi bir ışın kılıcının ışığında kitap okumaktan keyif almaz? Oyun tutkunları için özel olarak tasarlanmış dekoratif ürünler oyun dünyasını yaşam alanlarına taşıyor. İşte içindeki çocuğu yaşatan her oyuncunun hayallerini süsleyen birkaç dekorasyon önerisi!

Mario Bros nostaljisi

Çocukluk yıllarını Atari başında prenses kurtarmakla geçiren Mario âşıkları! Bu aydınlatmayla ışığı her açtığınızda çocukluk yıllarınız gözünüzün önüne gelecek. Ancak üzgünüz, bu kutudan size özel güçler veren mantarlar ya da çiçekler çıkmıyor, yalnızca ışık.Gücün ışığı odanızı aydınlatsın!

Usta Jedi’ların elinde yıllarca karanlığa karşı savaşan ışın kılıçları emekliliklerini duvarınızda geçiriyor. Işın kılıcı şeklinde tasarlanmış bu aydınlatmalar hem çok dekoratif hem de kullanışlı. Şarjlı/pilli modelleriyle, gittiğiniz her yeri ışın kılıcınızla aydınlatabilirsiniz. Üstelik bir floresan lamba, biraz karton ve bir elektrik kaynağıyla benzerlerini evde kendiniz de yapabilirsiniz. Güç sizinle olsun!

Tetris klasiği

Dakikalarca sabırla bekledikten sonra gelen uzun çubuğun tam yerine oturduğu anda verdiği o haz…İşte o keyfi odanıza taşımanın tam zamanı. Biraz boya ve fırça yardımıyla Tetris dünyasını duvarınıza yansıtın. Farklı renk seçimleriyle odanızı hareketlendirebilir, daha eğlenceli ve renkli bir atmosfer oluşturabilirsiniz.8 bit halılar

Sanal gerçeklik ve yüksek çözünürlükte görüntüler her ne kadar oyun deneyimini farklı bir boyuta taşısa da hepsinin atası 8 bit oyunların hakkını asla ödeyemeyiz. Oyuncular arasında oldukça moda olan ve bir sembol haline gelen 8 bit rüzgârını odanıza taşıyın. Oyun kolu şeklinde 8 bit bir halıyla ilk oyunların hatırasını evinizde yaşatabilirsiniz.Joystick askılar

Çocukluğunuzda saatlerce elinizden bırakmak istemediğiniz joystick’lerin artık farklı görevleri var. Evinizin girişine ya da odanıza asacağınız joystick formundaki mont askıları, atari nostaljisini günlük hayatınıza taşıyacak.

Bilgisayar oyun odası dekorasyonu yaparken renk kullanımı ve ışıklandırmaya özen gösterin

Özellikle uzun saatler bilgisayar başında oyun oynayarak geçiriyorsanız oyun oynadığınız alanın dekorasyonu fazlasıyla önem kazanıyor. Bilgisayar oyun odası renk seçimini doğru yaparak oyun keyfinize keyif katabilirsiniz. Eğer özellikle strateji oyunları seviyorsanız oyun odanızda mavi renk tonlarından yardım almayı ihmal etmeyin. Mavi renk stratejik düşünme yeteneğinizi ateşleyecektir. Eğer savaş oyunları oynamayı seviyorsanız askeriyenin kullandığı kahve tonları ve yeşil renkleri mavi renklerle kombinleyebilirsiniz. Bilgisayar oyun odasının ışıklandırması da oldukça önemli. Ne çok karanlık olmalı ne de çok aydınlık. Işığın geliş yönünü bilgisayar ekranına doğrudan vurmayacak şekilde ayarlamayı ihmal etmeyin. Bilgisayar oyun odanızı renklendirmek için sınırsız renk seçeneklerini Filli Boya duvar renkleri kataloğundan bulabilirsiniz. Odanızı renklendirmek için bir ustaya ihtiyaç duyuyorsanız kendinize en yakın Filli Boya Ustası’na ulaşmak için tıklayın.

Oyun odası dekorasyonunda işinize yarayabilecek dekorasyon önerilerini sizin için seçtik:

DUVARLARINIZDA RAFLARA YER AÇIN

BEKLENMEDİK YERLERDEN FIŞKIRAN RENKLER 2

ÇALIŞMA ALANINIZI GÜZELLEŞTİRECEK RAF MASA ÖNERİLERİ

Görseller: homebnc.com, complex.com, trendhunter.com, hgtv.com