LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
14 Kasım 2016

PASTEL TONLARI NASIL KULLANILMALI?

Bu günlerde pastel tonların hemen hemen her yerde göze çarptığını fark etmişsinizdir. Cıvıltılı pastel renklerle evinizin havasını baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Ancak, evinizi hareketlendiren pastel tonlar, doğru kullanılmadıklarında dekorasyonda istenmeyen bir aşırılığa neden olabilir. İşte evinizde pastel ton kullanımı hakkında birkaç öneri.

Büyük ve tek bir parça


Dekorasyonunuzda küçük ve basit bir yenileme için, eskiyen kanepenizi değiştirebilirsiniz. Yeni açık mavi kanepenize yerleştireceğiniz canlı sarı minderlerle yıllarca modası geçmeyecek rahat bir koltuk sahibi olacaksınız.
pastel renkli kanepe

Mutfak dolapları


Dolapları pastel renklerde boyayarak mutfağınıza canlı ve taze bir hava katabilirsiniz. İç açıcı renklerdeki mutfak dolaplarınız, sabah kahvesi keyfinizi daha da artıracak.
pastel mutfak dolapları

Renk blokları


Duvarlarda, mobilyalarda ve diğer eşyalarda pastel ton blokları oluşturarak evinizi hareketlendirin. Pastel krem rengine boyadığınız mutfak duvarları, yaprak yeşili adanızla mükemmel bir uyum yakalayacak.
pastel renk kombinasyonu

Renkli basamaklar


Dekorasyonunuzda büyük çaplı bir değişikliğe gitmek istemiyorsanız, değişime merdiven gibi çok göz önünde olmayan yerlerden başlayabilirsiniz. Merdiven basamaklarını pastel tonlarda renklendirerek canlılığı adımlarınıza taşıyabilirsiniz. İster her basamakta farklı renkler deneyin, ister tek renk bir merdivenle bütünlük oluşturun, bırakın zevkiniz size rehberlik etsin.
pastel renk kombinasyonu

Yemek masası ve sandalyeler


Stilinize en uygun pastel tonlarda boyayacağınız yemek grubuyla salonunuza renk katabilirsiniz. Ahşap mobilyalar ve zeminle uyum içerisinde olan pastel renklerdeki sandalyelerinizi, beyaz ağırlıklı ama yine pastel tonlar içeren bir halıyla tamamlayabilirsiniz.
pastel renk yemek masası ve sandalyeler

Buradaki renklerden birini beğendiniz mi? O zaman sizi Renxmatik Bayii’ne bekleriz!Yukarıda gördüğünüz pastel tonlardan biriyle evinizin duvarlarını ya da mobilyalarınızı boyamak isterseniz fotoğrafı size en yakın Renxmatik Bayii’ne götürün. Renxmatik sistemi istediğiniz renk tonunu fabrika üretim kalitesinde elde etmenize imkân tanıyan bir teknolojiye sahip. Böylelikle evinizi renklendirirken çevrenizdeki her şeyden ilham alabilirsiniz. İnternette beğendiğiniz bir fotoğraf ya da ünlü bir tablodan seçtiğiniz bir renge sahip olabilirsiniz. Harika değil mi? Renxmatik Bayii nerede sorusunun cevabı ise bu adreste:
http://renxmatik.filliboya.com
Görseller: houzz.com