LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

PEMBE RENGİN KULLANILABİLECEĞİ ALANLAR

Pembe rengi ev dekorasyonunuzun tamamında kullanmak size fazla feminen geliyorsa bunun için aksesuarları tercih edebilirsiniz. Yine de duvarlarınızda bu rengi tercih etmek için Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi Kartelası’ndan en güzel pembe tonlarını seçebilirsiniz.



Gelin pembe rengi öne çıkarabileceğiniz aksesuarları birlikte keşfedelim!



 



pembe 1



 



Kapı süsü



Konuklarınızı pembe renkli bir kapı süsüyle karşılamaya ne dersiniz?



 



pembe 2



 



Çaydanlık



Mutfağınızdaki aksesuarları pembe renkli olanlardan seçebilirsiniz. Örneğin, çaydanlığınızı!



 



pembe 3



 



Yastık



Pembe renkli yastıklar özellikle doğru renklerle kombinlendiğinde aksesuar olarak fazlasıyla öne çıkar. Renklendirme için yastıklardan yararlanabilirsiniz.



 



pembe 4



 



Aydınlatma



Aydınlatmanızın illa siyah, beyaz ya da şeffaf olması gerekmiyor. Yeni trend renkli avizeler! Siz de pembe renkli bir aydınlatma tercih edebilirsiniz.



 



pembe 5



 



Nevresim



Yatak odanızın renklerini bozmadan ona uyumlu bir şekilde yer vereceğiniz pembe renkli nevresimler odanıza canlılık kazandıracaktır.



 



pembe 6



Puf



Pastel renklerden oluşan yatak odanızı pembeyle renklendirmek istiyorsanız, şifonyerinizin önüne koyacağınız pembe renkli ve desenli bir puf görevi yerine getirecektir.



 



pembe 7



 



Beyaz eşya



“Pembe buzdolabı olur mu?” demeyin. Retro görünüm verilmiş beyaz eşyalar şimdi çok moda! Siz de buzdolabınızı ya da diğer beyaz eşyalarınızı pembe renkli olanlardan seçerek hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz.



 



 



 



 



Görseller: www.sheknows.com



Kapak görseli: www.ihdwal.com