LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

PENCERE EŞİKLERİNİ DEĞERLENDİRİN

Evimizde değerlendirilmeyi bekleyen birçok alan var. Pencere eşikleri bunlardan biri. Perde arkasına gizlenen bu eşikleri keşfetmenin zamanı bizce geldi.

1

Küçük bir bahçe

Evinizde doğal bir atmosfer oluşturmak için pencere pervazında saksı bitkileri yetiştirebilirsiniz. Gün ışığını seven, renkli çiçekleri olan bitkiler evinizde ferah bir ortam yaratır. Plastik saksılar yerine eski moda kapların daha dekoratif duracağını düşünüyoruz. Yalnız bu bitkilere yatak odanızda yer vermemeniz gerektiğini hatırlatalım.

2

Süs eşyaları

Küçük ev eşyalarımızın bir kısmını arkadaşlarımız hediye etmiştir, bazılarını da beğenip biz almışızdır. Bibloları, kutuları ya da birkaç kitabı nereye koyacağımızı bilemediğimiz zamanlarda bunları bir koliye atıp kaldırmaya gönlümüz el vermez. Böyle durumlarda salonun perdesini tamamen açın ve bulabileceğiniz en ideal yerle tanışın. Eşyalarınızı büyüklü küçüklü, sıralı dağınık sergileyin. Pencerenin izin verdiği ölçüde siz de özgürsünüz.

3

Romantik bir atmosfer

Romantizm konusunda küçük beyaz mumların önüne hâlâ herhangi bir şeyin geçmediğini düşünenlerden misiniz? Pencere eşiğine serpiştireceğiniz birkaç mumu akşamüstü yakıp romantik bir akşam yemeği için harika bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

4

Oturma alanı

Pencerenin önüne eski ahşap bir bank koyun ve odanızın nasıl bir anda rüstik tarza büründüğünü görün. Bankın üstüne atacağınız birkaç yastıkla en favori okuma köşeniz bu eşik önü olabilir.

 

homedit.com