LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

PORTATİF MASALAR

İhtiyaçlar ve kullanım alanları arttıkça küçük evler işlevselliğini kaybetmeye başlıyor. Salon, yatak odası ve mutfaktan oluşan evinizde çalışma odanız için ekstra bir alan yoksa portatif eşyalar kurtarıcınız olabilir. İşte küçük evlerde yerden tasarruf edeceğiniz ve istediğinizde gizleyebileceğiniz o masalar…

 

portatif_1

 

Evinizde çalışma masanızı koyacak yeriniz yoksa açılır kapanır raflı bir sistem size kullanım rahatlığı sunabilir. Bu tarz bir dolabın içini kitaplık olarak kullanabilir, çalışmanız gerektiğinde de masa haline getirebilirsiniz.

 

portatif_2

 

Dolabınızın kapağı açıldığında masa haline gelecek bir sisteme ne dersiniz? Açılır kapanır ayaklı bu masa yer kaplamayan, kamufle edebileceğiniz bir seçenek.

 

portatif_3

 

Duvara monte ettiğiniz rafınızı masa haline getirebileceğiniz bu sistemi dekoratif objelerinizi koyacağınız bir alan olarak da kullanabilirsiniz.

 

portatif_4

 

Misafirleriniz geldiğinde gizleyebileceğiniz bir diğer masa alternatifi de dolap içi. Dolabınızın içine raflı bir bölmeyle yapacağınız masayı kullanmadığınız durumlarda kapağını kapatarak ortadan kaldırabilirsiniz.

Evinizde kullanabileceğiniz diğer portatif masa örnekleri için hazırladığımız görsellerden ilham alabilirsiniz.

 

portatif_5

 

portatif_6

 

portatif_7

 

portatif_8

 

 

Görseller: http://www.decoist.com/