LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

RENK TRENDLERİNDE SON DURUM!

Yeni bir yıl umudu, heyecanı, değişimi getirdiği gibi yeni renkler ve trendleri de beraberinde getiriyor. Gelin 2014 yılının en gözde renklerine birlikte bakalım!

 

Mor tonları

2013’te dekorasyonda en çok kullanılan renklerden biri olan mor ve tonları 2014’te de etkisini güçlenerek sürdürüyor. Giyim modasında da bu sene oldukça kullanılan mor, lila, fuşya tonları öne çıkıyor. En güzel mor tonlarını Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi kartelasından keşfedebilirsiniz.

 

mor_1

mor_2

mor_3

mor_4

 

Gri tonları

Özellikle Grinin 50 Tonu isimli kitaptan sonra gri ve tonları giyimde, dekorasyonda moda olmaya ve sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı. Artık beyaz ve krem gibi renklerden sıkılan ev sahipleri de her renkle müthiş bir uyum sağlayan gri rengi evlerinde bolca kullanıyor. 2014’te gri ve gümüş tonları adından sıkça söz ettirmeye devam edeceğe benziyor. Grinin en güzel tonlarını Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri Filafil serisiyle keşfedebilirsiniz.

 

gri_1

gri_2

gri_3

 

Hardal sarısı

Evinize hareket kazandıran renklerden biri de hardal sarısı. Enerjiyi ve sıcaklığı simgeleyen sarı rengin bu tonunun evinizde büyük bir hareket dalgası yaratacağı kesin. 2014’te hardal sarısını en doğru renklerle kombinleyin ve evinizi yaz-kış canlı tutun. Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri Prismatic serisindeki Sonatin rengini duvarlarınıza taşıyarak bu rengi evinizde kullanabilirsiniz.

 

sari_1

 

sari_3

sari_2

 

Mavi tonları

İster klasik deyin, ister modası geçmiş… Mavi rengin yerini hiçbir renk alamaz. 2013’te özellikle koyu tonlarını kullandığımız mavi rengi, 2014’te de sıkça göreceğiz. Gökyüzünden ve denizden ilham alarak evinize huzur getiren bu rengi Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri Aquatic serisiyle keşfedebilirsiniz.

 

mavi_1

mavi_2

mavi_3

 

 

 

 

 

Görseller: www.decoist.com