LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Renkler
17 Ekim 2017

Renklerden İlham Alan Evler

Sıcak renkler, Vintage aksesuarlar ve bol miktarda güneş ışığı ile evinizde kendi kişisel cennetinizi yaratabilirsiniz. Rahat, renkli ve stil sahibi bir evde yaşamanın yaşam kalitenizi bütünüyle yükselteceğinden emin olabilirsiniz.
Evinize renk katmak için kullanabileceğiniz çok farklı yollar var. Bunun için son dönemin vazgeçilmezlerinden etnik desenlere, çizgilere ve Fas motiflerine bir şans vermenizi tavsiye ederiz.


Evinize Renklerle Güzellik Katın


desenli yastıklar

Güzel renkler ve kaliteli bir el işçiliği, iç mekanlarda kişilik sahibi bir görünüm oluşturur. İç mekanınıza tamamen kendi kişiliğinizi yansıtmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Mesela eski yatak örtülerinizi, oturma odasında kullanacağınız yastıkları kaplamak için kullanabilirsiniz. Bu şekilde 90’ların ve hatta 80’lerin tekstil modasını, evinizin tam kalbine getirebilirsiniz.


dekoratif tablolar

Kişilik sahibi bir iç mekan için farklı özelliklerde dekoratif eşyaları bir arada kullanabilirsiniz. Metal çerçeveler, cilalı deri koltuklar, ilginç desenler, zıt renk tonları, büyük bir harita, çiçekler ya da farklı türden dekoratif aksesuarlar; bir araya geldiklerinde düşündüğünüzden çok daha karşı konulmaz bir görünüm oluşturabilirler.


renkli banyo zemini

Evinize neşe getirmek için cesur olmaktan çekinmeyin. Metalleri renklerle bir araya getirin ve adeta Fas halılarına benzeyen bir renk cümbüşü yaratın. Pembeleri, turuncuları ve sarıları bir arada kullanmaktan korkmayın. Daha fazla iddia için mutfak ya da banyo zeminlerinizi canlı renklerle boyayabilirsiniz.


çizgili desenler

Evinize renk katmak için çizgilerden ve desenlerden bol bol ilham alın. Sadece kumaş yüzeylerinizi değiştirerek bile evinizin dekoratif görünümünü baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Bu sezon etnik desenlere şans vermeyi deneyin.


ilginç duvar renkleri

Evinizde kumaşları kullanabileceğiniz farklı alanlarda var. Eğer yatak odanızın duvar renkleri üzerinde değişiklik yapmak istemiyorsanız, güzel desenli bir kumaşı duvarlarınıza asarak heyecanlı bir stil yaratabilirsiniz.


Görseller: marthastewart.com