LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Rüyalarınızı Süsleyen Beyaz Odalar

Beyaz duvarlar her zaman temiz ve klasik görünür. Evlerinizde beyaz duvar renkleri kullandığınızda, onları doğru mobilya ve dekoratif aksesuarlarla kombinleyerek şık ve çarpıcı mekanlar yaratabilirsiniz. Bir mekanda bembeyaz duvar renklerikullanmak, kendi avantajlarına sahiptir. Beyaz duvarları olan iç mekanınız her zaman ışıklı, havadar, sakin ve huzurlu hisler verecektir. Tamamen beyaz bir oda yaratırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı kuralları sizin için derledik, ilham alarak kendi rüya gibi beyaz odanızı yaratabilirsiniz.


Dokular Üzerine Yoğunlaşın


beyaz duvar renkleri

Odanızdaki duvar renkleri bembeyaz olacaksa, renk boşluğunu dokularla doldurmak isteyeceksiniz. Halıları, yatak örtülerini, masa örtülerini, minderleri araştırın ve odanızda kalın, sert veya ilginç örtülere yer verin.


Yüzeylerinize Dikkat Edin


beyaz yüzeyler

Çocuklarınız olsun veya olmasın, beyaz bir oda lekeler için bir mıknatıstır. Ancak yine de lekelerden korkmak sizin beyaz bir odaya sahip olma isteğinizi engellemesin. Bunun yerine lekelere dirençli veya kolay temizlenebilir malzemelere yatırım yapın. Örneğin leke korumalı döşemeler tercih edebilirsiniz. Ayrıca bir mobilyayı ya da aksesuarı satın almadan önce onun nasıl temizleneceğini öğrenmeniz de faydalı olacaktır.


Beyaz Banyolar


beyaz banyo dekorasyonu

Banyonuzun size taze bir his vermesini istersiniz. Beyaz duvar renkleri banyolar için son derece elverişlidir. Çünkü beyaz, temizliği çağrıştırır. Ayrıca yansımaların gübü ile beyaz banyonuz olduğundan daha büyük görünür. Mermer tezgahlar, aynalar ve metal dokular kullanarak alanınızın daha ferah ve davetkar görünmesini sağlayabilirsiniz.


İskandinav Stili Yemek Odası


iskandinav stili dekorasyon

Modern İskandinav dekorasyon stili temizliği, modern beyaz tonlarını ve doğal malzemeleri bir araya getirir. Parlak beyaz duvar renkleri, kış karanlığına aydınlık getirir. Rustik ahşap dekorlar ve kat kat kumaşlar ise evinize konforlu bir hava kazandırır. Beyaz duvar renkleri ile ahşap parkeleri birleştirerek modern şık bir hava yaratabilirsiniz.


https://www.filliboya.com/renklerimiz-detay/su-bazli-ic-cephe-kartelalari.html


Görseller: housebeautiful.com, apartmenttherapy.com