LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

SAÇLARINIZI TRENDLERLE ÖZGÜRLEŞTİRİN!

Bir kadının dış görünüşünü en çok değiştiren şeylerden biri de saçları. Her yıl değişen trendlere göre belirlenen saç modellerinde trend akımlara yönelirken, alıştığı saç modelinden bir türlü vazgeçemeyenler de var. Geçen yılın modası küt saçların yerini bu yıl uzun, düz, dağınık ve örgülü saç modelleri alıyor. Sezonun en popüler saç renkleri ise açık sarılar ve kahve tonları…

Gelin sezonun trend saçlarına hep birlikte göz atalım!

 

saç trendi_1

 

Dağınık

Saçıyla saatler harcamak istemeyenler bu yaz sizin yazınız olacak! Dağınık, yataktan kalkmış saçlar bu yılın en gözde modeli. Dağınık saçlarınızı köpük yardımıyla şekillendirerek fazla zaman harcamadan kullanabilirsiniz.

 

saç trendi_2

 

Örgü

Örgü modeller ve örgü topuzlar da bu yılın en popüler saçlarından. Hafif yandan, dağınık örgülerle hiç uğraşmadan doğal bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

 

saç trendi_3

 

At kuyruğu

Her yıl olduğu gibi at kuyruğu modeller bu yılın da favorisi. Enseden toplayacağınız düz ve sıkı bir kuyrukla şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

saç trendi_4

 

Aksesuar

Aksesuar olarak kullanılan eşarp, bandana, toka ve taçları bu yaz etrafınızda sıkça görebilirsiniz. Çoğu zaman kurtarıcı olarak kullandığınız bandanalarla bu yaza damganızı vurabilirsiniz.

 

saç trendi_5

 

Kakül

Uzun ve düz saçların oldukça revaçta olduğu 2014 ilkbahar yaz sezonunda uzun saçlarda yapılacak kaküller ön plana çıkıyor. Uzun saçlarınıza kakül kestirerek değişiklik yapabilirsiniz.

 

saç trendi_6

 

Islak saç

Islak görünümlü saçlar da bu yılın modası. Bu yaz yıkadığınız saçlarınızı kurutmadan gönül rahatlığıyla sokağa çıkabilirsiniz.

 

 

 

Görseller: http://fashiongrin.com/

http://www.swide.com/