LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
22 Eylül 2016

SAHİP OLMAK İSTEYECEĞİNİZ YARATICI KİTAPLIK TASARIMLARI 2

Kitaplar zamanla sizin de evinizi istila ediyor mu? Öyleyse yeni yaratıcı kitaplık tasarımlarına göz atmanın ya da farklı raf modelleri için alternatifler aramanın vakti geldi. Tercihiniz yaratıcı kitaplık modelleri ise doğru yerdesiniz. Etkili bir ev dekorasyonu yapmanızı sağlayacak yaratıcı modeller için fotoğraflar arasında dolaşmaya başlayabilirsiniz.
Görünmez kitaplık

Yerçekimine karşı koyan bu kitaplar aslında iyi tasarlanmış bir kitap rafının ürünü. Raf o kadar verimli tasarlanmış ki görünmeden de işlevini yerine getirebiliyor. Evinizin bütün duvarlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz ve istediğiniz kadar çoğaltabilirsiniz.
Elastik kitaplık

Elastik ve dayanıklı bir malzemeden yapılan bu kitaplık, zarif çizgileriyle dekoratif bir görüntü sunuyor. Şeritlerin arası kitaplarınızın boyuna göre değişiyor ve bu da sizin rafların şeklini dilediğiniz gibi değiştirebilmenizi sağlıyor.
Su borusu

Eski su borularından kitaplık yapılabileceği aklınıza gelir miydi? Yapınca oluyor demek ki. Üstelik estetik olarak da evinize stil katıyor. Hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.Taş dizme sanatı

Bu kitaplığın rafları taş dizme sanatından ilham almış gibi duruyor. Yalnız, dikdörtgen ve kare kutulardan oluşan kitaplığın dengede durabilmesi için kitaplarınızı özenle yerleştirmelisiniz.Düşünce balonu

Kitap ve düşünce birbirinden ayrılmaz. Düşünce balonu şeklindeki bu tasarım da ikisini birbirinden ayırmıyor ve baloncuklar yardımıyla kitaplarımızı küçükten büyüğe sıralayabilmemizi sağlıyor. Eğer baloncukların başladığı yere bir kanepe ya da koltuk koyarsanız, her dakika kitaplarla ilgili hayaller kuran birine dönüşebilirsiniz.Aklınızda eski kitaplık yenileme projesi varsa eski kitaplığınızı renklendirecek boyalar Filli Boya’dan.

Her zaman yeni eşyalar almaya gerek kalmadan, eski eşyalarınızı yenileyerek de ev dekorasyonunuzda farklılık yakalayabilirsiniz. Filli Boya ihtiyaca ve seçime göre sunduğu selülozik ve su bazlı mobilya boyası seçenekleriyle hem kitaplığınızın yepyeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyor hem de kitaplığınızın ömrünü uzatıyor. İster klasik ahşap renklerinde ister dekoratif çatlak boya kullanımı yaparak ister mavi, sarı, yeşil gibi sıradışı ve cıvıl cıvıl renklerle kitaplığınızı boyayabilirsiniz. Örneğin kitaplığınızın iç tarafında koyu bir renk tercih edip rafların dışarı bakan şeritlerini canlı bir renge boyayabilirsiniz. Tamamen zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış!

Farklı kitaplık tasarımları ve kitaplık dekorasyonu ile ilgili daha fazla ilham almak için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz:


İLHAM ALABİLECEĞİNİZ MODERN KİTAPLIK TASARIMLARI

DIY MERDİVEN KİTAPLIK

AHŞAP KASALARDAN MOBİLYALARGörseller: hongkiat.com, evercoolhomes.com Renk Etkisi