LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
24 Ağustos 2015

SALONLARDA BEYAZ ŞIKLIĞI

Beyaz, göz aşinalığının belki de en fazla olduğu renk türü. Sadece bu nedenden dolayı pek çok kişi evini renklendirmenin yolunun beyazdan uzaklaşmak olduğunu düşünüyor. Bu yanılgıdan sizi kurtarmak için beyaz rengi nasıl kullanabileceğinize birlikte göz atalım.

 

Modern - vintage etkisi

 

1.gorsel-Swedish-design-attic

 

İsveç'te bulunan bu apartman dairesi vintage ile modern dekorasyonun iyi bir karma örneğini yansıtıyor. Ahşap kullanımı odaya vintage bir hava katarken yoğunluklu olarak beyaz renk kullanılarak modern etki artırılmış. Bunun yanı sıra dekorasyondaki sadelik odanın havadar görünmesini sağlarken, küçük dekorların arka plana itilmesi vurgulayıcı bir etki yapmış.

 

Beyaz gücü

 

2.gorsel-bursts-of-color-in-a-white-living-room

 

Duvarlarda beyaz kullanmanız odanızı renklendiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Aksine beyaz duvarlar tarzınızı vurgulamak için kusursuz bir fon oluşturur. Mobilyalarınızı çarpıcı bir renk seçerek zıtlığın gücünden yararlanabilir, evinizin şıklığını artırabilirsiniz. Beyazın en huzur verici tonlarını Filli Boya iç cephe kartelasında bulabilirsiniz.

 

Işıldayan dekorasyon

 

3.gorsel-white-walls-swedish-chairs

 

Koyu ve gözalıcı renkler çoğu zaman dekorasyonunuzu öldürür. Karmaşadan arınmış parıldayan bir dekorasyondan yanaysanız beyazın ışıldayan etkisinden yararlanın. İçinde beyaz tonlarının olduğu mobilyalarla odalarınızı çok daha çekici hale getirebilirsiniz.

 

Modern dekorasyon

 

4.gorsel-White-Vibrant-Interior

 

İlginç iç mimariler beyazın vurgulayıcı etkisini artırabilir. Tercihinizi modern dekorasyondan yana kullanmak istiyorsanız beyaz duvarlarla beyaz ağırlıklı mobilyaları kombinleyebilirsiniz. Taze ve sakin bir atmosfer için odanızda koyu renk ahşaplara da yer verebilirsiniz.

 

 

Görseller: homedit.com