LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
18 Mayıs 2015

SEDİR YATAKLAR GERİ DÖNDÜ

Hem koltuk hem de yatak olarak kullanılan sedir yataklar geri döndü.  Anneannelerimizin evinde görmeye alıştığımız sedirler modern evlerimizde yerini almaya başlıyor. Oldukça kullanışlı olan sedirler için evinizde yer açın.

 

sedir yatak1

Sedirlerin kullanım alanları oldukça fazla. Salonunuza yerleştirebileceğiniz sedirin altında yer alan bölmesine eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Üstelik misafirlerinizin yatağı da hazır.

 

sediryatak2

Daha sade bir görünümden yanaysanız altı boş olan, modern tarzdaki sedirler tam size göre. Duvarlarınız beyazsa sade renklerde bir sedir tercih edebilirsiniz. Böylece odanız daha toplu gözükecektir.

 

sediryatak3

Sedirleri ofisinizde de kullanabilirsiniz. Çalışmaktan yorulunca dinlenebileceğiniz bu yatak, demir ayakları sayesinde ofisteki modern görüntüyle uyum içinde olacak.

sediryatak4

Eşyalarınızı saklamak için  çekmeceli sedir tercih edebilirsiniz. Mevsimlik eşyalarınızı ya da nevresimlerinizi kolayca saklayabilirsiniz.

 

sediryatak5

Sedirlerin çekmece yerine raflı modelleri de mevcut. Özellikle çocuklarınızın oyuncaklarını saklayabileceğiniz raflı sedirler yerden tasarruf etmenizi sağlayacak.

 

sediryatak7

Çocuk odaları için ahşap sedirler de oldukça ideal. Her renkle kombinleyebileceğiniz sedirler çocuğunuzun arkadaşları için de ideal bir yatak olacak.

 

sediryatak6

Canlı bir görünüm için klasik bir başlığa sahip olan yatağınızı, canlı renk ve desenlerdeki kırlentlerle süsleyin. Kırlentlerin rengârenk görünümü ve başlığın klasikliği güzel bir tezat oluşturacak. Kırlent renklerini seçerken odadaki aksesuar renklerinden ve tablolardan ilham alabilirsiniz.

 

Unutmayın, sedir yatakların püf noktası yastık kullanımıdır. Gözünüze hitap eden renk ve şekillerdeki kırlent ve yastıkları yataklarınızdan eksik etmeyin.