LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

SEPETLE DEKORASYON

Sepetler birçok renk, şekil ve desende tuhafiyelerde kolayca bulabileceğiniz parçalar. Evde kullanım alanı da oldukça fazla. Herhangi bir sepeti hem işlevsel hem de dekoratif amaçla değerlendirebilirsiniz.

1

Duvar dekoru

Büyüklü küçüklü birçok sepeti bir araya getirerek duvarınızda bir kolaj oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde yatağınız için de bunun şık bir başlık olacağını düşünüyoruz.

2

Kitaplık yerine

Neden kitaplarınızı, dergilerinizi kütüphaneye koymak zorunda olasınız ki? Birkaç geniş sepete kitaplarınızı koyabilirsiniz. Ayaklı bir konsolunuz varsa altına sığabilecek büyüklükte sepetler alıp yerleştirebilirsiniz.

3

Depolama olarak

Evinizdeki boş alanları düşünüp bir de yaratıcılığınızı konuşturursanız sepetlerden dekoratif depolama alanları oluşturmanız mümkün. Örneğin, giysi dolaplarının tavanla arasındaki boşluğunu kullanmadığınız valizlerle doldurmaktansa farklı renk ve desendeki sepetlerle süsleyebilirsiniz.

4

Banyoda

Küçük sepetlerin en ideal kullanım yeri banyolar.  Elinizin altında olmasını istediğiniz kulak pedi, pamuk ya da tokalarınızı bu küçük sepetlere doldurabilirsiniz. Pratiklik sağlayan sepetler banyo dolabınızda yerini alabilir.

5

Saksı gibi

Evinizin dış dekorasyonunu da düşünmek gerek. Bahçenizdeki ya da balkonunuzdaki plastik saksıları sıkıca örülmüş sepetlerle değiştirin. Renkli bitkilerinizin gözünüze daha hoş görüneceğinden emin olabilirsiniz.