LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

SEVDİKLERİNİZ İÇİN EL YAPIMI HEDİYELER

Yeni yıl olanca hızıyla yaklaşıyor. Yeni yıl demek yeni heyecanlar demek olduğu kadar sevdiklerinizle paylaşacağınız hediyeler anlamına da geliyor.

Bütçenizi sarsmadan kendiniz yapabileceğiniz hediyelerle sevdiklerinizi şaşırtabilir ve orijinal fikirlere imza atabilirsiniz. Sevdiklerinizin hobilerine ve ilgi alanlarına uygun sürprizler hazırlayarak hediyenizin daha kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Kullanışlı takı düzenleyici

 

hediye_1

 

Annenize, kızınıza ya da arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz bu takı düzenleyiciyi evinizde kolayca yapabilirsiniz. Kendi isteğinize uygun şekilde süsleyebilirsiniz.

 

Plaj çantası

 

hediye_2

 

Henüz kış olsa da sahillerde boy gösterdiğimiz günler elbette gelecek. Bunun için şimdiden hazırlıklı olmakta yarar var. Arkadaşlarınızın ıslak mayolarını gönül rahatlığıyla koyabileceği bu havludan yapılmış çantayla plaj saatleri artık oldukça rahat geçecek.

 

Eğlenceli bardaklar

 

hediye_3

 

Yılbaşı hediyesinin öyle çok pahalı olmasına gerek yok. Ufak hediyelerle de etrafınızdakileri sevindirebilirsiniz. Üzerinde kişiye özel yazılar ve resimler bulunan kupalar yılbaşı için en uygun hediyelerden biri olacaktır.

 

Tatlı paketler

 

hediye_4

 

Bu hediye tam sevdiklerinize göre! Sevgilinize ya da en yakın arkadaşlarınıza hazırlayacağınız içi bisküvi, çikolata ve şeker dolu paketlerle onları ne kadar sevdiğinizi anlatabilirsiniz!

 

Renkli kapı süsü

 

hediye_5

 

Sadece yuvarlak bir tahta parçası ve elinizde kalmış rengârenk kumaşlarla yapacağınız bu kapı süsünü ister hediye edin, ister yılbaşı için evinize gelen misafirleri karşılayın.

 

Kendin yap mousepad

 

hediye_6

 

Mantar panonun iç kısmından kestiğiniz kare ya da yuvarlak bir parçayı istediğiniz şekillerle boyayarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

 

Görseller: www.homedit.com

Kapak görseli: www.horsenation.com