LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

SEVECEĞİNİZ BİR YAŞAM ALANI OLUŞTURMA

Herkes yaşadığı evin güzel olmasını ve içinde huzurlu olmayı ister. Evinizin seveceğiniz bir yaşam alanına dönüşmesi için gerekli olan ilk şey, mekânın zevklerinizi yansıtması ve yaşam tarzınıza uygun olması. Evde zaman geçirmekten hoşlanan, konfor ve rahatlığı sevenlerdenseniz, zevke ve kişiye uygun tasarım önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.



Bir odaya girdiğimizde ilk olarak renkler dikkatimizi çeker.Ruh halinizi etkileyeceği için dekorasyonda öncelikle renklere odaklanmalısınız. Ancak duvarlarınızı, evinizi nasıl döşeyeceğinize karar vermeden önce boyamamanızda fayda var.



Evinizin dinlendirici ve huzur verici olmasını istiyorsanız pastel tonlarını; canlı, sıcak ve rahatlatıcı bir atmosfer içinse mavi ve sarı tonlarını tercih etmelisiniz. İstediğiniz rengin her tonunu Filli Boya Renxmatik ile elde edebilirsiniz.



Ahşap, kullanıldığı ortama sıcaklık duygusu katar. Ahşaptan vazgeçmeyin.



Eşyalarınızın modaya uygun olmasından ziyade kullanışlı ve rahat olmasına dikkat edin.



Aksesuar her evin vazgeçilmezidir. Zıt renklerle kombinasyonlar yapın ve evinizin atmosferini değiştirin.



Pahalı eşyalar satınalmak isteyebilirsiniz. Fakat güzel ve kaliteli eşyaların da düşük maliyetli olabileceğini unutmayın. Fiyatından dolayı alamadığınız ama sahip olmayı çok istediğiniz eşya ve aksesuarları ikinci el satan mağazalarda aramayı deneyin.



Temiz ve düzenli bir ev kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Evinizi temiz tutmaya özen gösterin.



Dekorasyonda sevdiğiniz eşyaları kullanın. Sevdiklerinizin fotoğrafı, seyahat hatıralarınızı hatırlatan parçalar, hoşunuza aksesuarlarla evinizi sevdiğiniz bir mekân haline getirin.



 



 



Görseller: https://www.liveinternet.ru/