LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Sıkıcı Olmaktan Çok Uzak Gri Yatak Odaları

Yatak odanızda grinin stil sahibi görünümünden yararlanmak için duvarlarınızı bu renge boyayabilir, gri dekoratif aksesuarlar ya da mobilyalar kullanabilirsiniz. Elde edeceğiniz sonucun göz alıcı olacağından emin olabilirsiniz.


Açık Gri


gri duvar renkleri

Grinin açık tonları, nötr renk havası yaratır. Filli Boyanın açık gri duvar renkleri odanızın daha büyük ve aydınlık görünmesini sağlar. Grinin sakin havasını biraz daha eğlenceli bir hale getirmek isterseniz odanızda kullanacağınız dekoratif aksesuarlarda kırmızı, turuncu, lacivert gibi canlı renkleri tercih edebilirsiniz.


Gri Mobilya ve Dekoratif Aksesuarlar


gri mobilya modelleri

Beyaz duvar renkleri ile gri mobilya ve dekoratif aksesuarlar muhteşem bir birliktelik doğurur. Siz de beyaz duvarlı yatak odanızda sakin ve modern bir dekoratif görünüm yaratmak için gri bir yatak başlığı, gri bir gardırop ve kırçıllı gri bir halı seçebilirsiniz.


Sakinlik Veren Gri


gri dekorasyon

Gri yatak odanızda sakinleştirici bir etki yaratmak için duvar renkleri ile başlayın, mobilya ve dekoratif aksesuarlarla devam edin. Odanızın aydınlık ve havadar görünmesi için açık renk perde ve tüller kullanın.


Gri ve Otantik


gri yatak odaları

Gri bir yatak odasında otantik bir hava yaratmak için Vintage mobilya ve aksesuarlardan destek alın. Tablolar, heykeller ve kitaplar kullanarak odanızda sanatla iç içe bir görünüm yaratabilirsiniz. Böyle bir odadan çıkmak istemeyeceksiniz.


Aydınlık Gri


açık gri duvar renkleri

Hem gri hem de aydınlık bir oda yaratmak için gri tonları ile birlikte beyazı kullanın. Grinin koyudan açığa giden tonları ile beyazın kombinasyonu odanızın olduğundan daha büyük görünmesine de yardımcı olacak. Havadar bir görünüm için açık renk duvar renkleri tercih edin.


Gri ve Bej


gri bej uyumu

İki nötr renk tonu olan gri ve bej, bir araya geldiklerinde mucizevi bir stil yaratırlar. Açık renk duvar renkleri, gri mobilyalar ve bej perdeler kullanarak evinizin adeta bir dekorasyon dergisinden çıkmış gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.


En modern gri tonları için Filli Boya Renxmatik iç cephe kartelasını inceleyebilirsiniz.


https://www.filliboya.com/renklerimiz-detay/su-bazli-ic-cephe-kartelalari.html


Görseller: elledecor.com

Renk Etkisi