LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

SİYAH BEYAZ DEKORASYONUN SIRLARI

Siyah ve beyaz rengi dekorasyona modern görünüm kazandıran renklerden yalnızca ikisi. Hiçbir zaman modası geçmeyen bu renkler evinizin dekorasyonunda oldukça iyi bir kontrast oluştururken, aynı zamanda kullanacağınız aksesuarlarla da oldukça modern çizgiler sergilemenize neden olacaktır.

siyahbeyaz 1

Siyah, koyu ve kapalı yapısıyla tek başına dekorasyon için uygun olmasa da kırmızı, krem ve beyaz gibi renklerle oldukça doğru bir şekilde kombin edilebilir.

Şık ve zarif tasarımların vazgeçilmez renk ikilisini yer döşemensinde kullanarak göz alıcı mekanlar yaratabilirsiniz.

Salonunuzu baştan aşağı siyah beyazla kombinlemek istiyorsanız duvardan mobilyaya, perdeden yer döşemenize kadar her eşyanız birbiriyle uyum içinde olmalı. Duvarlarda beyaz, yer döşemesinde de siyah beyaz bir mermer kullanarak bütünlük sağlayabilirsiniz.

siyahbeyaz 2

Yine beyaz duvarlar, siyah mobilyalarla dekorasyonun bir parçası olabilirken, “accent wall” denilen duvarları farklı renklerde boyama tekniğiyle duvarlarınızı siyah ve beyaz renklerle buluşturabilirsiniz.

Filli Boya’nın size özel renk fabrikası Renxmatik ile eviniz için uygun olan beyaz tonu kendiniz belirleyebilirsiniz.

siyahbeyaz 3

Modern stilde tasarladığınız mutfağınızda siyah beyaz fayans kullanarak dikkat çekici bir etki yaratabilirsiniz.

Siyah beyazı diğer renklerle de kombinleyebileceğinizi unutmayın. Mutfağınızdaki yeşil dolaplarınızı zeminde siyah beyaz kullanarak ön plana çıkarabilirsiniz.

siyahbeyaz 4

Temiz ve geniş görünmesi için genellikle beyazın tercih edildiği banyoların zemininde siyah kullanarak eklektik bir stil oluşturabilirsiniz.

siyahbeyaz 5

Fayanslarda değişik şekiller kullanarak mekanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu banyoda olduğu gibi zeminde halı varmış gibi duran döşemeleri tercih edebilirsiniz.

siyahbeyaz 6

Eğer siz de evinizde siyah ve beyaz renkleri kombin ederek bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz örneklere bir göz atın!

 Görseller: www.housebeutiful.comKapak görseli: www.freshinteriorideas.com