LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
18 Mart 2016

SİYAH MASA ÖRTÜLERİNİN ÇEKİCİLİĞİ

“Yemek masasında siyah masa örtüsü mü olurmuş?” dediğinizi duyar gibiyiz. Şaşırmakta haklısınız. Oysa asil ve güçlü bir renk olarak siyah, yemek masalarına çok yakışıyor.

Siyah masa örtüleri özellikle beyaz yemek takımıyla birlikte kullanıldığında dramatik bir etkiye neden oluyor. Siyah masa örtüsü, beyaz tabakların güzelliğini iyice görünür kılıyor.

Siyah masa örtüsünü beyaz tabakların yanı sıra beyaz çiçeklerle de dengeleyebilirsiniz. Örneğin, masanın ortasına beyaz gül demeti yerleştirebilirsiniz.

Altın sarısı çatal bıçak takımları kullanabilirsiniz. Siyah, altın sarısıyla kombine edildiğinde lüks ve asil bir etki uyandırıyor.

Bazı siyah masa örtülerinde desen ya da pul yer alabiliyor. Özellikle pullu siyah masa örtüleri kutlama yemeklerine uyuyor. Doğum günü, yılbaşı gibi özel günlere böyle örtüler çok yakışıyor.

Eğer simsiyah bir örtünün içinizi karartacağını düşünüyorsanız içinde başka renkler de olan örtüleri tercih edebilirisiniz. Özellikle siyah beyaz örtüler size yardımcı olabilir.

Hâlâ ikna olmadınız mı? O halde işin temizlik kısmını düşünün. Beyaza oranla siyah, kiri daha az gösterir. Yemek yerken masaya yemek sıçrasa da artık umurunuzda olmaz.