LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Renkler
06 Aralık 2017

Sonbahar Mevsimi İçin Muhteşem Duvar Renkleri

Sonbahar mevsimi görkemiyle birlikte gelir. Sararan yapraklar, her zaman gördüğümüz sokakları bile daha romantik gösterir. Havaların soğuduğu, evde geçirilen zamanın arttığı bu mevsimde evinizde biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz?


Eğer yanıtınız evetse, doğru yerdesiniz. Sizin için derlediğimiz sonbahar renklerinden ilham alın ve duvarlarınızda daha önce hiç denemediğiniz bu renklere bir şans verin.


Güvercin Grisi


gri duvar renkleri

Bu sonbaharda oturma odanız için yeni bir dekoratif boya seçmek istiyorsanız, güvercin grisi sizin için doğru tercih olabilir. Eğer oturma odasında güvercin grisi rengini kullanırsanız mobilya ve aksesuarlarınızla bu rengi dengeleyin. Duvarınızda büyük bir tablo kullanarak iç mekanınıza sanatın güzel titreşimlerini getirebilirsiniz. Odanızı taze çiçekler ve dekoratif kitaplarla renklendirmeyi deneyin.


Hardal Sarısı


sarı duvar renkleri

Son yılların en popüler duvar renkleri arasında bulunan hardal sarısı, apartman dairelerine, özellikle de oturma odalarına çok yakışıyor. Eğer duvarlarınızda hardal sarısını kullanmaya karar verirseniz, bu rengi ahşap mobilyalarla ve rengarenk kitaplarla canlandırabilirsiniz. Hardal sarısı ile en çok yakışan rengin başında ise ördek başı yeşili gelir.


Espresso Kahvesi


kahverengi duvar renkleri

Duvarlarda kahverengi boya kullanmak cesaret ister, ancak tarzınıza ve dekoratif stilinize uygun kahverengi tonunu bulduğunuzda son derece tatmin edici bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Espresso kahvesi, odaya maskülen bir hava kazandırır. Beyaz, bej ve krem gibi renk tonlarıyla kombinlendiğindeyse ortaya çıkan görünüm son derece şık olacaktır.


Kiremit Şıklığı


kiremit duvar renkleri

Kiremit rengi duvarları hayal etmek ilk etapta çok kolay olmayabilir. Oysa ki bu renk doğru kullanıldığında göz alıcı ve şıktır. Evinizin duvar renkleri için kiremit rengini tercih ederseniz, bu rengin yanında bol bol beyaz kullanın. Böylece duvarlarınızın rengi gözünüzü yormaz ve hoş bir uyum meydana gelir.


Vişne Cazibesi


vişne duvar renkleri

Evinizin duvar renkleri hiç olmadığı kadar iddialı olsun istiyorsanız, vişne rengine bir şans vermenizi öneririz. Bu rengin odalarınız için fazla cesur olduğunu düşünüyorsanız, vişneyi koridor duvarlarınıza da uygulayabilirsiniz.
Evinizde bir değişiklik yapmak için hazırsanız, merak ettiğiniz tüm sonbahar renklerini Filli Boya Renxmatik Bayilerinde görebilir, boya fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Görseller: housebeautiful.com, elledecor.com