LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Sonbahar Renklerinde Dekorasyon

Evlerinizin dekorasyonunda kırmızı, sarı, kahverengi ve turuncu renklere daha fazla ağırlık vererek, evinizde harika bir sonbahar atmosferi yaratabilirsiniz.


Kahverengi Odalar


kahverengi duvar renkleri

Kahverengi tonlarını evinizde daha fazla kullanarak son derece çarpıcı ve aynı zamanda konforlu bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kahverengiyi duvar renkleri olarak kullanabileceğiniz gibi mobilya renkleri ya da ahşap parke rengi olarak da tercih edebilirsiniz.


Kahverengi duvar renkleri, odalarınız etkileyici bir görünüm katar. Bununla birlikte eğer duvarlarınızı boyamakla uğraşmak istemiyorsanız, toprak tonu birkaç dekoratif aksesuar kullanarak da kahverengiyi evinize getirebilirsiniz.


Sonbahar, doğayla daha fazla iç içe olabileceğiniz bir mevsimdir. Aynı zamanda yaklaşan kış mevsimi, evinizde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli kılma isteği doğurur. İç mekanınızda doğayı getirin, doğal malzemelerden üretilmiş mobilyalar ve sararan yaprak tonlarında renkler kullanın. Bu renklere fındık ve vanilya tonlarını da ekleyebilirsiniz. Evinizde kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.


Sarı Odalar


sarı duvar renkleri

Duvar renkleri evinize sonbahar ışıltısını getirmenin güzel bir yoludur. Yine de büyük değişiklikler yapmak istemediğiniz durumda, duvar renkleri üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadan da evinizde sonbahar atmosferini yaratabilirsiniz.


Sonbaharın sararmış yapraklarından ilham almak istediğinizde, dekoratif aksesuarlarınıza biraz güneş ışıltısı getirebilirsiniz. Sarı ile küçük bir dokunuş yapsanız bile, bunun ev dekorasyonunuza etkisi büyük olacaktır. Sarının getirdiği neşe, evinizi hemen mutluluk ve pozitif enerji ile dolduracaktır.


Yıl boyunca taze ve canlı görünen bir iç mekan yaratmak istiyorsanız, farklı odalarda sarının neşesinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca içerisinde sarı rengi barındıran duvar tabloları da evinizde sonbahar ruhunu yaşamanız için elverişli olacaktır.


Turuncu Odalar


turuncu duvar renkleri

Turuncu renk evinize hemen enerji getirir. Turuncuyu duvar renkleri üzerinde kullanabileceğiniz gibi mobilyalarınız ve dekoratif aksesuarlarınızda da kullanabilirsiniz. Turuncu, sonbaharı ifade eden en güzel renklerden biridir. Üstelik beyaz ve yeşil gibi renklerle de son derece göz alıcı bir uyum yaratır.


Turuncuyu duvar renkleri üzerinde kullanacaksanız, açık tonları tercih etmek daha doğru olacaktır. Aksi takdirde göz yoran bir görüntü ortaya çıkar. Eğer tüm duvarlarınızın turuncu olması sizin için fazla iddialı bir seçimse, sadece tek bir duvarınızı turuncuya boyayarak da evinize sonbahar ruhunu başarılı bir şekilde getirebilirsiniz.


https://www.filliboya.com/renklerimiz-detay/su-bazli-ic-cephe-kartelalari.html


Görseller: elledecor.com