LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Aralık 2017

Sonbahara Geçişte Bahçe Dekorasyonu Önerileri

Yaz mevsiminin kendini sonbahara bıraktığı bu güzel günlerde, bahçenizin tadını çıkarmak için dekorasyon önerilerimizden faydalanabilirsiniz. Bahçe dekorasyonu için önerilerimize göz atın, bu sezonda yaprakların sararmasını kendi bahçenizden izleyin.


Bahçe Şöminesi


bahçe şöminesi

Bahçenizde yeterli alan varsa bir şömine ile ortamı daha sıcak ve konforlu hale getirebilirsiniz. Ateş başında arkadaşlarınızla keyifle sohbet edebileceğiniz gibi, uygun düzenekle bahçenizde mangal partileri de organize edebilirsiniz.


Rahat ve Şık


şık bahçe dekorasyonu

Sonbahar bahçe dekorasyonu tasarlarken göz önünde bulundurulması gereken en önemli nokta havaların soğuyacağıdır. Yemek masanızın etrafına dizdiğiniz sandalyelerin her birinin arkasına farklı desenlere sahip yumuşacık battaniyeler atın. Bu battaniyeler hem bahçenize renk katar hem de serin akşamlarda sıcak kalmanıza yardımcı olur.


Feminen Stil


feminen dekorasyon fikirleri

Bahçenize arkadaşlarınızı davet ettiğinizde en çok sevdiğiniz porselen tabaklarınızı kullanın. Böylece açık havadaki kahvaltı davetiniz şıklığıyla göz dolduracak.


Floral Düzenlemeler


floral dekorasyon

Bahçe dekorasyonu için çalışırken çiçekleri ortamın en önemli noktası haline getirin. Sonbaharda da açan çiçekler tercih ederseniz, mevsimin tadını çıkarırken çiçeklerinizi de bol bol izleyebilirsiniz.


Festival Atmosferi


festival dekorasyonu

Bahçe dekorasyonu güzel olduğu kadar eğlenceli de olmalı! Bir şemsiye, bir L koltuk, birkaç da parıldayan ışık ile bahçenizde tam bir festival atmosferi yaratabilirsiniz.


Geniş ve Minimalist


minimalist bahçe dekorasyonu

Geniş bir bahçeniz varsa, minimalist dekoratif düzenlemeler yaparak bahçenizin daha da ferah ve aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.


Kişisel Bir Sığınak


bahçe dekorasyon aksesuarları

Bahçe dekorasyonunda eklektik bir tarz yaratmak için evinizin içinde kullandığınız dekoratif aksesuarlardan yararlanın. Ev aksesuarlarınıza göz atın, karıştırın ve farklı öğeleri bir arada kullanarak kişisel zevklerinizi ortaya koyun.


Görseller: elledecor.com