LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

SONBAHARIN SICACIK EVLERİ

Sonbahar sadece kışın habercisi değil, sıcak tonlarıyla içinizi ısıtacak romantik bir mevsim. Çok kısa sürede yapacağınız sonbahar dekorasyonuyla evinizden hiç çıkmak istemeyeceksiniz.sonbahardekorasyonu1Kapınıza asacağınız süslerle misafirlerinizi sonbahara davet edin. Kozalak, kurumuş yaprak, fındık ve ceviz gibi doğal malzemelerle süslerinizi kendiniz yapabilirsiniz.sonbahardekorasyonu2Turuncu, yeşil ve kahverengi aksesuarlarla evinizde romantik bir sonbahar rüzgârı essin. Eksik olan sadece kitabınız ve kahveniz olsun.sonbahardekorasyonu3Kurumuş çiçek ya da meyveler sonbaharın vazgeçilmezleri arasında. Balkabağı ve kurumuş dallarla yaratıcılığınızı tetikleyecek.Living Room Jute - NaturalAreaRugsSerin havaların vazgeçilmezi battaniyeler salonlarınızı süslemek için bire bir.sonbahardekorasyonu6Evinizi neşeli yazılarla süsleyin!

sonbahardekorasyonu5İster mumları kurumuş yapraklarla süsleyin isterseniz sade bir şıklık için aynalarınızın önüne dizin.

c9e338531bf7892f4d3a6ea18f8b73a5Sebzelerinizi iplere asarak hem kışa hazırlık yapın hem de mutfağınıza sıcaklık katın.Görseller: homedit.com