LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
15 Mart 2016

STAR WARS'UN BÜYÜLÜ DÜNYASINDA YERİNİZİ ALIN!

Sinema tarihinin en kült filmlerinden birisi. Tüm dünyada milyonlarca hayrana sahip. O yarattığı dünya ile gerçek bir efsane. Evet, Star Wars’tan bahsediyoruz.

Siz de modası asla geçmeyecek bu serinin etkileyici dünyasını evinize taşımaya ne dersiniz? Star Wars evreninin fantastik güzelliğini evinize getirecek önerilerimizden ilham alabilirsiniz.

Filmin sevilen kahramanı C3PO’nun ne kadar bilge olduğunu serinin hayranları bilir. Bu bilge karakter Buda’yla birleşince ortaya bu çok şık heykelcik çıkıyor.

En karizmatik karakterlerden biri olan Darth Vader’ın kaskını kapınızın üstünde sergilemek istemez misiniz? Karanlık bir karaktere ait bir eşyanın sizi aydınlatması fikri ne kadar da ironik değil mi?Luke Skywalker’ı kaçıran o çirkin Wampa’nın bu kadar şirin bir kilim olabileceği kimin aklına gelirdi ki! Çocuğunuzun odasına çok yakışacak bu kilim, gerçek bir Star Wars hayranı yetiştirmek için satın alacağınız ilk şey olabilir.

Filmle özdeşleşmiş objelerden biri de herhalde ışın kılıçlarıdır. Bu ışın kılıcı şeklindeki şamdan, kırmızı bir mumla romantik bir ortam yaratıyor. Kırmızı, filmde karanlık güçlerin ışın rengi olsa bile.Star Wars’ın en sevilen diyaloglarından biri, Han Solo’yla Prenses Leia arasında geçer. Prenses Leia Han Solo’ya duyduğu aşkı itiraf eder. Bu sözlerin yazılı olduğu yastık kılıfları, Han Solo’yla Prenses Leia’nın aşkını yatağınıza getirecek.

Filmin en heyecan verici sahnelerinden birinde Han Solo karbonit içinde dondurulur. Siz de filmin bir başka karakteri olan Jabba The Hutt’ın yaptığı gibi Han Solo’yu donmuş bir şekilde evinizde sergilemek isterseniz bu panoyu kullanabilirsinizStar Wars tutkunuzu bu şişe açacağıyla mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Serinin meşhur uzay aracı ve Han Solo’nun gözbebeği Millennium Falcon şeklindeki bu açacakla soğuk içeceğinizi açtığınızda tadı daha güzel olacak.

Karanlık tarafın sevilen kahramanı Darth Vader banyolarınıza geliyor. Darth Vader kaskı şeklindeki duş başlığı ile duş almak daha eğlenceli hale gelecek.

Serinin ayrılmaz ikilisi C3PO ve R2D2’nun atıştırmalıklarınıza eşlik etmesini ister misiniz? Bu şirin kâselerle Star Wars’ın en meşhur droidleri size sevdiğiniz cipsleri sunacak.O bir ay değil, o bir uzay istasyonu da değil. O, serinin ölüm makinesi Death Star şeklinde bir masa lambası. Yatak odanızda Güç’ün karanlık tarafını aydınlatmak için bu lambayı kullanabilirsiniz.

Hem trendi yakalamak hem Star Wars tutkunuzu yansıtmak mı istiyorsunuz. O zaman, ışın kılıcı şeklindeki bu lava lambalarını deneyebilirsiniz. 1980’lerden günümüze dönen lava lambaları evinize Retro stili de getirecek.

Serinin bilge ustası Yoda’nın misafirlerinizi karşılamasını ister misiniz? Siz ve misafirleriniz bu paspasla Star Wars aşkınıza uygun güzelleştirdiğiniz evinize hoş bir giriş yapabilirsiniz.

Güç sizinle ve evinizle olsun.