LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Renkler
06 Aralık 2017

Stilinizi Vurgulayacak Cesur Duvar Renkleri

Evinizde çılgınca bir boya rengi uygulamak konusunda hala cesaretinizi toplayamadıysanız, ancak bu fikre açık olduğunuzdan kesinlikle eminseniz, bu yazımız tam size göre!


Mor Duvar Renkleri Evinize İhtişam Getirsin


mor duvar renkleri

Duvarlarınıza mor dekoratif boya uygulaması yaparak karanlık ve duygu dolu bir atmosfer elde edebilirsiniz. Genellikle koyu duvar renkleri kullandığınızda, bunu açık renk aksesuar ve mobilyalarla kombinlemenizi öneririz. Ancak rengi tamamlayan mobilyalar kullanarak da etkileyici bir dekoratif stil elde edebilirsiniz. Ortaya çıkacak sonucun yatıştırıcı ve aynı zamanda heyecan verici olacağından emin olabilirsiniz.


Mavi Duvar Renkleri ile Eğlenceli Mutfaklar


mavi duvar renkleri

Mimari süslemelerinde, kapılarında, dekoratif aksesuarlarında ve dolaplarında bol miktarda beyaz kullanılmış bir mutfak, mavi duvar renkleri ile son derece sevimli ve eğlenceli bir dekoratif stile bürünür. Beyaz ve mavi, heyecan verici bir kontrast yaratır.


Uçuk Pembe Romantizmi


pembe duvar renkleri

Duvarlarınızda pembenin açık bir tonunu kullanarak romantik ve feminen bir atmosfer yaratabilirsiniz. Mobilya tercihlerinizde cesur renklere yönelerek odanın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Bunun için mobilyalarınızı kendiniz de boyayabilirsiniz. Rengin iddialı olduğundan emin olun yeter! Eşyalarınızı renklendirirken en iyi boya deneyimini yaşamak için şimdi Filli Boya Mobilya Boyaları kategorisine göz atabilirsiniz.


Sarı Duvar Renkleri Evinize Enerji Getirsin


sarı duvar renkleri

Odalarınızdan birinde sarı duvar renkleri kullanarak evinize sıcaklık ve enerji getirebilirsiniz. Sarı duvar renkleri, en karanlık günlerde bile odanızda güneş ışığı hissi yaratarak size mutluluk verir. Renkli mobilyalar kullanarak pozitif etkiyi arttırabilirsiniz.


Evinizi cesur duvar renkleri ile canlandırmak için şimdi adresinize en yakın Filli Boya Renxmatik Bayisini ziyaret edebilirsiniz. Renxmatik Bayilerinde binlerce duvar rengi seçeneğine göz atabilir, dilediğiniz rengi yaratabilir ve boya fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Görseller: apartmenttherapy.com