LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

TAŞ DUVAR TRENDİ

Evimizin rengini değiştirmek dekorasyon konusunda da değişiklik yapmanın en kolay yollarından biri. Bazen sadece tek bir duvarı

farklı bir renge boyayarak evimize hareket kazandırırken bazen de tamamen farklı bir renkle çarpıcı duvarlar yaratabiliyoruz. Artık duvarlarda farklı renkler kullanma dönemi sona erdi. Son dönemin yeni trendiyse taş duvarlar… Siz de salondan banyoya evinizin her alanında kullanabileceğiniz taş duvarlarla evinizde doğal bir atmosfer yaratabilirsiniz.

 

tasduvar_4

 

Yemek masasının bulunduğu duvarda farklılık yaratmak için kullanılan taş duvarlar artık evimizin her yerinde. TV ünitesinden şömineye, mutfaktan koridora her yerde kullanabileceğiniz taş duvarlarla evinizde modern bir tasarım uygulayabilirsiniz.

 

tasduvar_2

 

Doğal taş, mozaik, eskitme tuğla gibi çeşitleri bulunan çevre dostu taş duvarların bir başka özelliğiyse boyanabilmesi. Evinizin taş duvarlarını beyaza boyayarak İskandinav tarzını evinize taşıyabilirsiniz. Beyazın her tonunu Filli Boya Renxmatik’te bulabileceğinizi hatırlatalım.


 

tasduvar_3

 

Oldukça şık ve modern görünüme sahip taş duvarlarınıza aydınlatmayla da sanatsal dokunuşlar yapabilirsiniz. Örneğin, tablolarınızı ışıklandırarak vurgulayabilirsiniz.

Taş duvar tasarımını evinizde kullanmadan önce seçtiğimiz görsellere göz atmanızı öneririz.

 

tasduvar_6

 

tasduvar_7

 

tasduvar_8

 

tasduvar_9

 

tasduvar_10

 

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/