LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

TEK RENKLE EV DEKORASYONU

Yalnızca tek bir rengin tonlarını kullanarak evinizde harikalar yaratmanız mümkün. Önerilerimizden ilham alarak evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

gray-dining

Gri

Gri dekorasyonda büyük kolaylık sağlayan renklerin başında geliyor. Beyaz ve siyahı grinin renk paletine dâhil edebilirsiniz. Tavanı beyaz, duvarları griye boyayabilir, siyah mobilyalar tercih edebilirsiniz.

brown-livng-space

Kahverengi

Kahverengi, evinizi sade ama oldukça şık gösterecek bir renk. Sütlü kahve ve krem renginin uyumundan faydalanarak evinizde sıcak bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda kahverengi, ahşap kullanımına da izin verir. Ham halde ahşap mobilyalar kullanarak kahverengi tonlarındaki dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

blue-bedroom

Mavi

Maviyle ister romantik bir yatak odası, isterseniz modern bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Duvarlarınızda daha açık mavi tonları tercih etmenizi öneririz. Gece mavisi gibi koyu tonları daha çok mobilyalarda ya da perdelerde kullanabilirsiniz.

yellow-seating-area1

Sarı

Tek renk seçimini sarıdan yana kullanmak ilk bakışta riskli görünebilir. Fakat sarının yeşille kaçan tonları evinizin havasını tamamen değiştirebilir. Sarının açık ve pastel tonları her renk aksesuar kullanımına da izin verir. Sarının dilediğiniz tonunu Filli Boya Renxmatik İç Cephe Renk Kartelası'ndan bulabilirsiniz.

 

 

Görseller: freshome.com