LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
24 Şubat 2017

TEMİZLİK MALZEMELERİNİZİ DEPOLAMANIN 6 YARATICI YOLU

Herkes banyosunun düzenli ve şık görünmesini ister. Sonuçta ömrümüzün ortalama bir buçuk yılı orada geçiyor. O yüzden banyonuza ve evinizin diğer bölümlerine bu pratik fikirlerle çeki düzen verin, plastik şişelerin ruhunuzu daraltmasına izin vermeyin.

Sıradan ürünlere sıradışı yuva


Sık kullandığınız sıvı sabun ve oda parfümlerini bu portatif raflara yerleştirip düzenli ve kolay erişilebilir hale getirebilirsiniz. Dizdiğiniz rafları banyonuzun bir kısmına yerleştirip kalabalığa dizgin vurabilirsiniz.
temizlik malzemesi saklama

Can dostlarınızı yakınınızda tutun


Mutfaktaki dolaplardan birini raylı yaparak favori bulaşık deterjanınızı ve “O olmadan asla” dediğiniz temizlik bezlerinizi el altında tutun. Böylece en çok ihtiyaç duyduğunuz anda onları yana yakına arama derdinden kurtulacaksınız.
temizlik malzemesi saklama

Etiketin gücünü hafife almayın


Sosyal medyada kullandığınız sanal etiketlere ara verip ilginizi banyonuza çevirin. Edineceğiniz etiket cihazıyla deponuzu ve kilerinizi farklı kategorilere ayırın, çamaşır suyu ararken elinize geçen tost makinesiyle şoke olmayın. #artıkbanyonuzçokdüzenli
temizlik malzemesi saklama

Mutfak dolabına “sırt çantası”


Mutfak dolabınızın kapaklarından birinin arkasına böyle bir “sırt çantası” takıp mutfaktaki komuta merkezinize ek alan açın. Plastik poşet ve sünger gibi sürekli ihtiyaç duyduğunuz gereçlerinizi saklayabileceğiniz bu bölümle mutfaktaki hükümdarlığınızdan asla taviz vermeyin.
temizlik malzemesi saklama

Önce giydirin, sonra sergileyin


Banyoda göz önünde olmasını istemediğiniz temizlik araçlarınızı saklayacak bir dolap yoksa üzülmeyin. Bu yolda tek çareniz görseldeki gibi bir alansa, dezavantajı fırsata dönüştürün. Dekoratif saklama kaplarına yerleştireceğiniz temizlik ürünleri hem banyonuza farklı bir hava katacak hem de bu ucuz makyajla içiniz ferahlayacak.
temizlik malzemesi saklama
Görseller: bhg.com