LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

TENEKE KUTULARLA VINTAGE ETKİSİ

Eski ya da antika eşyaları değerlendirmekten hoşlanıyorsanız vintage etkisi yaratacak teneke kutulara bayılacaksınız! tenekekutular_1 Siz de çiçeklerinizi vazo yerine teneke bir kutuya koyarak sofranızı canlandırabilirsiniz. tenekekutular_2 Yemek yaparken kepçe, kaşık gibi eşyaların elimizin altında bulunması büyük kolaylık sağlar. Konserve kutularına mutfak eşyalarınızı koyarak tezgâhınızda bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. tenekekutular_3 Teneke kutuları vazo olarak kullanabileceğiniz gibi saksı olarak da kullanabilirsiniz. Teneke kutulara ektiğiniz çiçeklerinizi mutfak rafınızda aksesuar olarak da kullanabileceğinizi unutmayın.

tenekekutular_4

Birçok evde dikiş nakış kutusu olarak kullanılan teneke kutulara kalemlerinizi, takılarınızı ve iplerinizi de koyabilirsiniz. Renkli görüntüsü ve işlevselliğiyle dikkat çeken teneke kutulardan vazgeçemeyeceksiniz.

tenekekutular_5

Sadece küçük teneke kutuları değil, büyük tenekeleri de dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Kullanmadığınız eşyalarınız için bu teneke kutular oldukça ideal.

tenekekutular_6

Teneke kutuları duvara monte ederek evinizde ilginç bir görüntü yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mıknatısları duvara yapıştırmak ve teneke kutunuzu mıknatısa yaklaştırmak.

tenekekutular_7

Desenli teneke kutulardan kendinize şık bir gece lambası da yapabilirsiniz.

 

Görseller: http://www.apartmenttherapy.com/