LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
02 Eylül 2015

TEZGAH DUVARLARI İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLER

Mutfak duvarlarının nasıl dekore edildiği diğer tüm odalardan çok daha önemli bir ayrıntı. Mutfağınızın her zaman temiz ve canlı görünmesini sağlamak için tezgah duvarlarınızda yapacağınız uygulamaları önemseyin. Mutfak dolaplarınıza ve tezgahınıza uygun mozaik, seramik ya da silinebilir boyalarla kullanışlı bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

 

Tezgah duvarları için alternatifleriniz

Seramik fayanslar

Paslanmaz çelik

Taş ve tuğla

Sert cam

 

Seramik fayanslar

1.gorsel-ceramictile

Seramik fayanslarda çok fazla alternatifiniz bulunuyor. İstediğiniz büyüklükte, şekilde ve renkte bir modeli mutfak duvarlarınıza uygulayabilir, mutfağınızı kolayca kişiselleştirebilirsiniz. Fayanslar çok kir tutmadıkları ve temizlikte kolaylık sağladığı için ilk tercihleriniz arasında olabilir.

 

Paslanmaz çelik

2.gorsel-stainlessteel

Çelik, mutfağınızda keskin bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Tezgah duvarlarında paslanmaz çelik kullanarak mutfağınızın modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Paslanmaz çelikle uzun ömürlü bir kullanım olanağınız olduğunu da ekleyelim.

 

Taş ve tuğla

3.gorsel-brick

Tezgah duvarlarınızı tuğlayla kaplatarak mutfağınızda sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Kalan duvarları dekorasyonunuza uygun, silinebilir boyayla boyatabilirsiniz. Bu sayede ortaya ilgi çekici bir sonuç çıkarabilirsiniz.

 

Sert cam

4.gorsel-solidglass

Renkli sert camları tezgah duvarlarınıza uygulayarak hem modern hem de renkli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Son dönemde oldukça popüler olan bu uygulama, yansıma yapmasıyla şıklık artırıcı bir özellik taşıyor.

 

Görseller: freshome.com