LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Tüm Zamanların En İyi Dekorasyon Fikirleri

2017 yılı, duvar renkleri açısından oldukça eğlenceli geçti! Bu yazımızda sizin için 2017 yılının en gözde iç mekan renklerini derledik. Siz de beğendiğiniz rengi hemen duvarlarınıza uygulayabilirsiniz.


Doğayı Evinize Davet Edin


doğal dekorasyon ürünleri

Modern görünümlü oturma odanızda denge yaratmanızın en güzel yolu, odanızda kendine has doğal mobilya ve dekoratif aksesuarlar kullanmaktır. Bunun için ahşap mobilyalar ya da saksı bitkileri tercih edebilirsiniz. İçerisinde doğal dokunuşlar barındıran mekanlar, modern ve şık görünür.


Karışık Stiller


modern klasik karışık dekorasyon

Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda genel eğilim sadelik üzerindedir. Oysa birbirinden farklı stilleri karıştırarak da muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Modern mobilyaları, otantik halıları ve sanat eseri görünümlü Vintage duvar tablolarını bir arada kullanın. Evinizin daha sıcak ve davetkar görüneceğinden emin olabilirsiniz.


Renk Buketi


renkli dekorasyon

Evinizin renkli bir çiçek buketi gibi görünmesine ne dersiniz? Doğru bağlantıyı bulduktan sonra resnki bir tasarıma imza atmak oldukça kolay. Birbirinden farklı renklere ve desenlere sahip olan mobilyaları bir arada kullanın ve odanıza her baktığınızda kendinizi bir çiçek bahçesinde gibi hissedin.


Konforlu Ortamlar


konforlu koltuk takımları

Elbette dekorasyon söz konusu olduğunda gözlerimiz en modern ve şık tasarımı görmek ister. Ancak bu odada zaman geçirdiğimizde konforumuz ön plana çıkar. Eviniz için bir oturma odası tasarlarken konforunuzu ihmal etmeyin. Büyük ve rahat bir koltuk, evinizde geçirdiğiniz zamanları çok daha keyifli kılacaktır.


Farklı Mağazalardan Alışveriş


kişisel dekorasyon

Evinizi dekore ederken tek bir mağazadan alışveriş yapmayın. Gezin, dolaşın, farklı fikirleri karıştırın ve kişisel özelliklerinizi ön plana çıkarın. Satın aldığınız dekoratif aksesuarlar sizi ne kadar çok ifade ederse, evinizin sizin için bir yuvaya dönüşmesi de o kadar kolay olur.


Boya Öncesi Deneme


Filli Boya Mimar Benim


Muhteşem boya uygulaması hepimizin hayalidir. Ancak boya kutusunda gördüğümüz renkler, odamızda her zaman hayal ettiğimiz gibi görünmeyebilir. Satın aldığınız boyayı önce duvarınızın küçük bir bölümünde deneyin. Ayrıca Filli Boya Mimar Benim uygulamasını kullanarak da hayallerinizdeki duvar renginin evinizde nasıl görüneceğini saniyeler içinde öğrenebilirsiniz.


Görseller: elledecor.com