LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

ÜNLÜLERİN ÇILGIN ODALARI

Evinizin bir odasını bowling salonuna çevirmek ister miydiniz? Bunun çılgın bir fikir olduğunu düşünüyorsanız ünlülerin evini görmelisiniz.



ed-jay-z-beyonce-candy-P8W5w5-room



Şeker odası



Ünlü çift Beyonce ve Jay Z, Beverly Hills'teki evlerinde büyük bir şeker odası yaptırmışlar. Renkli şekerlerle dolup taşan odanın bir sürü sponsoru da bulunuyor.



ed-celine-dion-waterpark



Su parkı



Celine Dion arka bahçesini su kaydırakları, havuzlar ve havuz barlarından oluşan büyük bir su parkına çevirmiş. Sanatçı 62 milyon dolara satın aldığı Florida'daki evini sadece dinlenmek için kullanıyor.



ed-lady-gaga-bowling-alley



Bowling salonu



Lady Gaga 23 milyona satın aldığı Malibu'daki evinde hiç sıkılmayacağı kesin. Evinin bodrumuna bowling salonu yaptıran ünlü şarkıcı burada sürekli antrenman yaptığını söylüyor.



ed-kim-kanye-vineyard

Üzüm bahçesi



Kim ve Kanye çifti 20 milyona aldıkları evlerine oldukça geniş bir üzüm bağı yaptırmışlar. Hidden Hills'teki evlerinde bulunan bağları kendilerine özel şarap yapmak için kullanıyorlar.



ed-michael-jordan-basketball-court

Basket sahası



Chicago Bulls basketbol takımının efsane oyuncusu Micheal Jordan'ın evinde bir basket sahası bulunuyor. Yıldız oyuncu 16 milyon dolarlık evinin her yerini forma numarası olan “23” ile süslemiş.



ed-jennifer-lopez-putting-green



Gol sahası



Jennifer Lopez 22 milyon dolara satın aldığı evinin terasını tamamen çimle kaplatmış. Böylece Manhattan'nın ortasında golf oynayabiliyor.



 

Görseller: housebeautiful.com Renk Etkisi