LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

VARŞOVA’NIN GÖZALICI YAZLIK TASARIMI

İskandinav ülkelerde olduğu gibi Polonya’da da kış mevsimlerinin uzun ve kasvetli geçmesi tasarımcıları yaz esintilerinin hâkim olduğu sıcak tasarımlara yönlendiriyor. Gelin, Varşova’daki bu lüks apartman dairesinin iç açıcı, ferah tasarımını yakından inceleyelim.

 

gözaliciev_1

 

Sıcak, ferah ve açık renkli tasarımları sıkça gördüğümüz Varşova’daki bu evde genellikle açık renkler ve ahşap mobilyaların tercih edildiğini görüyoruz. Sadeliğin ön planda olduğu evdeki gözalıcı avizelerse dekorasyona şıklık katıyor. Sade tasarımları sevenlerdenseniz siz de aksesuarlarla evinizde şık bir atmosfer yaratabilirsiniz.

 

gözaliciev_2

 

Soğuk ülkelerde evin açık alanlarıysa ayrı bir önem taşıyor. Bahçe, balkon ve teras tasarımına oldukça önem verilen bu ülkelerde yazın keyfini çıkarmak için dekorasyona para harcamaktan da kaçınmıyorlar. Bitkiler, oturma grupları ve bambu eşyalar terasların vazgeçilmezi arasında.

 

gözaliciev_3

 

Dekorasyonda siyah, beyaz, kahverengi doğal taşlardan ve siyah beyaz karşıtlığının uyumundan yararlanılıyor. Modern mutfak ve banyo tasarımlarının uygulandığı bu evde klasik ve modern çizgiler bir arada kullanılarak şık ve zarif bir tasarım oluşturulmuş. Siz de modern ve klasik tasarımları bir arada kullanarak evinize şık bir dokunuş yapmaya ne dersiniz?

 

gözaliciev_4

 

 

gözaliciev_5

 

Görseller: http://www.decoist.com/