LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

VAZGEÇİLMEYEN İKİLİ: SİYAH VE BEYAZ

Trendler değişse de siyah beyazın tekstilden dekorasyona hayatımızdaki popüler yeri değişmiyor.

Şık ve zarif tasarımların vazgeçilmez renk ikilisini siz de yer döşemesinde kullanarak göz alıcı mekanlar yaratmak istemez misiniz?

Modern stilde tasarladığınız mutfağınızda siyah beyaz fayans kullanarak dikkat çekici bir etki yaratabilirsiniz.

Siyah beyazı diğer renklerle de kombinleyebileceğinizi unutmayın. Mutfağınızdaki yeşil dolaplarınızı zeminde siyah beyaz kullanarak ön plana çıkarabilirsiniz.

siyah_beyaz_banyo_1

Temiz ve geniş görünmesi için genellikle beyazın tercih edildiği banyoların zemininde siyah kullanarak eklektik bir stil oluşturabilirsiniz.

siyah_beyaz_banyo_2

Fayanslarda değişik şekiller kullanarak mekanınızı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu banyoda olduğu gibi zeminde halı varmış gibi duran döşemeleri tercih edebilirsiniz.

siyah_beyaz_banyo_3

Banyolarda da Siyah Beyaz Şıklığı

Şık ve göz alıcı tasarımlarda daha çok ön plana çıkan siyah beyaz etkisini artık banyolarda da görmek mümkün. Genellikle banyolarda daha temiz ve ferah bir ortam için daha çok beyaz renk tercih edilirken, siyahla birlikte yapacağınız bir dekorasyonla zevkinize uygun banyolar yaratabilirsiniz.

siyah_beyaz_banyo_4

Şıklığın ve zarif tasarımların rengi olan siyah beyazla dekorasyonunuzun çok daha çarpıcı ve güzel görünmesi için zıtlıkların uyumundan faydalanın. Dengeli kullanılan siyah beyaz tasarımlar banyonuza şık ve zarif bir görüntü katarken, siyahın yoğun ve ağırlıklı kullanıldığı durumlarda farkında olmadan kasvetli bir hava katabilirsiniz. Bu gibi durumlarda aydınlatmalar kurtarıcınız olabilir.

siyah_beyaz_banyo_5

Zıt renklerin uyumunu bir arada kullanmayı seviyorsanız siyah beyaz banyolar tam size göre. İşte, size ilham verecek siyah beyaz banyolar...

siyah_beyaz_banyo_6

siyah_beyaz_banyo_7

siyah_beyaz_banyo_8

siyah_beyaz_banyo_9

siyah_beyaz_banyo_10

siyah_beyaz_banyo_11

siyah_beyaz_banyo_12

siyah_beyaz_banyo_13

siyah_beyaz_banyo_14

siyah_beyaz_banyo_15

siyah_beyaz_banyo_16   Görseller: https://www.decoist.com/