LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
25 Ağustos 2017

Verandanız İçin İlham Verici Dekoratif Fikirler

bahçe mobilyaları

Sıcak havalar geldi çattı! Bu durum, açık hava mekanlarınızda bazı küçük değişiklikler yapma zamanınızın geldiği anlamına geliyor. Birkaç önemli mobilya parçasının yerlerini değiştirerek ve bazı çiçekler dikerek, verandanıza anında cazibe katabilirsiniz.


bahçe dekorasyonu

Verandanızı dekore ederken büyük değişiklikler yapmak ve çok fazla para harcamak zorunda değilsiniz. Bunun yerine verandanıza mini bir makyaj yapabilirsiniz. İlk olarak açık bir oturma odası oluşturmak için bazı mobilyalara ihtiyacınız var. Bir oturma grubu, rüstik bir sehpa, bir halı ve bazı modern aydınlatma malzemeleri sizin için yeterli olacaktır.


veranda mobilyaları

Verandanızda eğlenmek ve aynı zamanda dostlarınızı da eğlendirmek istiyorsanız, parti malzemelerinizi içine koyacağınız küçük bir konsol alabilirsiniz. Konsolunuzu bir dış mekan boyası ile boyayarak onun açık hava koşullarından etkilenmemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik dış mekan boyaları mobilyalarınızın temizlenmesini de kolaylaştırır. Az bütçe ile dış mekan mobilyası satın almak zor olabilir. Bu nedenle açık havada mobilyalarınıza yeni bir görünüm kazandıracak boyaları, cilaları ya da örtüleri kullanmaktan çekinmeyin.


veranda dekorasyonu

Mekana daha doğal bir görünüm kazandırmak için çeşitli çiçekler, yeşil bitkiler ya da saksı ağaçları ekebilirsiniz. Farklı büyüklükteki tropik bitkileri kullanarak yemyeşil bir çevre yaratabilirsiniz. Bu bitkiler verandanıza capcanlı renkler kazandıracaktır. Verandanıza biraz daha doğallık ve renk katmak için bahçenizin verandaya yakın bölümüne büyük bir çiçek merkezi yerleştirebilirsiniz.


bahçe sandalyeleri

Kendi küçük yan masasına sahip güzel bir sandalye, istediğiniz açık oturma odası ortamının yaratılmasına yardımcı olur. Burası, açık havada kitap okumak için mükemmel bir yer olacaktır.


dekoratif yastıklar

Oturma alanınızı daha konforlu bir hale getirmek için koltuğunuzun üzerine birkaç yastık atabilirsiniz. Mükemmel aydınlatma ışıklarını da eklediğinizde verandanız gerçekten sıcak, davetkar ve büyülü bir atmosfer halini alacak.


Filli Boya Haftprimer Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Boyası Astarı


Verandanızın temiz, bakımlı ve göz alıcı görünmesi için ahşap yüzeylerinize maksimum özen göstermelisiniz.


Filli Boya Haftprimer Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Boyası Astarı eski boyalı tüm ahşap yüzeylerinizin üzerine ve örtücü boya uygulamalarının altına kullanılabilir. Su ile inceltilen bu ürün çevreci ve kokusuzdur, uygulaması son derece kolaydır. Ahşap yüzeylerinizin dayanıklılığını arttırır.


Görseller: marthastewart.com, mixturehome.com