LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
03 Eylül 2015

VICTORIA STİLİNDEN İLHAM ALIN

Victoria stili, sizi 19. yüzyılın başlarına götürmeye hazır! Britanya'nın en parlak, bir o kadar çalkantılı döneminden ilham alan mobilyaları evinize taşıyarak dekorasyonunuza otantik bir hava kazandırabilirsiniz.

 

Gösterişli mobilyalar

1.gorsel-tyled-sofa-design

İngiliz kültürünün popüler tasarım trendlerinden biri olan Victoria stilinde alışılmışın dışında çizgiler kullanılıyor. Dekorasyonda yeniliklere açıksanız bol süslemeli, varaklı  parçalarla salonunuzu ve yatak odanızı dizayn edebilir, banyonuza zengin bir görünüm verebilirsiniz.

 

Keskin hatlar

2.gorsel-bold-and-powerful-kind-bed

Üzerinde dikkat çekici, güçlü vurguların olduğu yataklarla yatak odanıza Victoria stilinden esintiler taşıyabilirsiniz. Keskin hatları olan bir yatakla geçmiş çağların dinamik ruhunu odanızda hissedebilirsiniz.

 

Modern esintiler

3.gorsel-modern-take-victorian-design

Krem ya da beyaz renklerdeki koltuklar salonunuza çağdaş bir hava verebilir. Victoria stilinden esintiler taşıyan açık renkteki bu koltuklar ahşap çerçeveleriyle dekorasyonunuzda çıta atlamanıza yardımcı olabilir.

 

Eklektik dekorasyon

4.gorsel-empty-frames-wall-decoration-victorian-seating

Modern bir koltukla Victoria stili esintisindeki siyah beyaz çizgili koltukları bir araya getirebilir, ilgi çekici bir eklektik dekorasyona imzanızı atabilirsiniz. Bu şekilde hem modern bir dekorasyon oluşturabilir hem de zamanı geçmeyecek bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

 

 

Görseller: homedit.com