LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

YATAK ODALARI İÇİN RENK KOMBİNLERİ

 

Sadece sevdiğiniz renkleri bir araya getirerek doğru bir dekorasyona imza atamazsınız. Güne daha iyi başlamak için yatak odanızı doğru renk kombinleriyle dekore etmeniz gerekiyor. Sizin için yatak odalarında kullanabileceğiniz en uygun renkleri derledik!

kırmızı

Kırmızı, siyah ve beyaz

Modern ve şık bir yatak odası için kırmızı, beyaz ve siyah kombininden ilham alabilirsiniz. Aydınlık bir yatak odası için duvarlarınızda beyaz kullanmanızı öneririz. Aksesuar ve mobilya seçimlerinizi kırmızı ve siyah yapabilirsiniz.

stylish-blue-color-schemes

Buz mavisi ve beyaz

Yatak odasında huzurlu bir atmosfere sahip olmanızı sağlayacak maviyi beyazla kombinleyebilirsiniz. Tazelik duygusu uyandıran renkler daha kolay uyanmanızı ve mutlu hissetmenizi sağlar. Beyazın ve mavinin tonlarını Renxmatik İç Cephe Renk Kartelası'yla keşfedebilirsiniz.

vintage-grey-bedroom

Pembe ve gri

Pembenin açık tonlarını griyle kombinlediğinizde vintage bir yatak odası elde edebilirsiniz. Bu ikiliye buz mavisi aksesuarlar ekleyerek odanızı daha romantik bir hale getirmeniz de mümkün.

pink-and-orange-bedroom-color-combinations

Pembe ve turuncu

Parlak turuncu ve açık pembeyle retro bir oda oluşturmaya ne dersiniz? Turuncunun enerji veren renklerin başında geldiğini hatırlatalım. Baskın renkler olduğu için üçüncü bir renk kullanırken açık tonlar tercih etmelisiniz.

green-bedroom-pops-of-pink

Yeşil ve pembe

Pembenin çocuk odası rengi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yeşille kombinlediğiniz pembe tonları odanıza hem romantik hem de modern bir hava katabilir. Çiçek desenli aksesuarların yeşil ve pembeye çok yakıştığını hatırlatalım.

forest-green-bedroom-color-combinations

Orman yeşili ve kahverengi

Koyu kahverengi mobilyalarda en sık tercih edilen renklerin başında geliyor. Mobilyalarınızla orman yeşili duvarlarınızın çok şık görüneceğinden eminiz. Huzurlu ve dingin bir atmosfer için yeşilin bütün tonlarını kullanabilirsiniz.

 

Görseller: homedit.com